Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi yani bilinen kısa adı ile SASKİ yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. SASKİ işçi alımı ilanı kapsamında iş makineleri bakım ve onarımcısı alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az 3 senelik deneyimlerinin olması ve ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 17 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru yapmalıdırlar. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

SASKİ İşçi Alımı İlanı 2017

Talebe kişisel durumu Eski Hükümlü/TMY olanlar müracaat edebilir. Noter tarafından kura ekimi 25.07.2017 tarihinde Samsun 4. Noter huzurunda saat 10.00 da ekilecektir.  İsteyenler kura ekilişini izleyebileceklerdir. Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi İlgili kamu kurumu tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihten itibaren 10 gün içerisinde İşkur İl Müdürlüğü/Hizmet Merkezi ne şahsen müracaat ederek veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler.Gereğe aykırı belge yada beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve ilgili kamu kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura ekilmek zere ayrı bir liste halinde kamu kuruluşuna gönderilecektir. .Noter huzurunda ekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara İlgili kamu kurumu tarafından tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvuru alınır. Kuraya tabi bu talebe şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura ekimi için işverene gönderilir. Müracaat edeceklerin iş makinası bakım ve onarımcı belgelerini yanlarında getirmeleri gerekir. Müracatcıların Loder, Bekoloder, Ekskovatr, Dozer, Greyder ve iş makinalarının bakım ve onarımlarını yapmaları istenilmekte olup, Ayrıca 3 yıl deneyim süresi aranmaktadır.

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Samsun Büyükşehir Belediyesi25.07.201710:00 – 11:00

Çalışma Adresi : KALE MH. KAZIM PAŞA CD. NO.25 55020 İLKADIM SAMSUN / TÜRKİYE

Bu yazımızda SASKİ işçi alımı ilanı hakkında detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara SASKİ iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.