Sarkuysan 1972 senesinde; Kapalıçarşı’da altın ticareti yapmakta olan sarraf ve kuyumcuların öncülüğünde kurulmuş olan ve bakır üretimi gerçekleştiren bir firmadır. İsmi kurucularının mesleklerini ifade eden SARraf, KUYumcu ve SANatkar kelimelerin 3 harflerinin birleştirilmesinden üretilmiştir. Sarkuysan, ülkemizde tamamı halka açık olarak çok ortaklı ilk başarılı kuruluştur. Sarkuysan kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesine düzenli olarak devam etmektedir ve günümüzde ülkemizin en büyük sanayi kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. Sarkuysan büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Sarkuysan tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Sarkuysan İş İlanları 2023

Sarkuysan, Gebze ve Darıca bölgesinde sahibi olduğu 180 dönüm arazide kapalı alanda elektronik bakır ve mamulleri, bakır boru ve bakır lama üretimi yapmaktadır. Sarkuysan yılda 200 bin tonu aşkın imalat gerçekleştirmektedir. Bünyesinde 600’den fazla personel bulunmaktadır ve bunların çoğu lise ve teknik lise düzeyinde eğitim görmüştür. Sarkuysan bu çalışanlara ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Kocaeli İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Sarkuysan tarafından yayınlanan veya yayınlanması planlanan iş ilanları içinde; üretim operatörü, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, şoför, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sarkuysan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sarkuysan bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarıyla geçen adaylar Sarkuysan bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Sarkuysan iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sarkuysan İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SARKUYSAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sarkuysan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sarkuysan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.