Sarıyer, İstanbul ilimizde bulunan ülkemizin en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. 2023 yılı itibariyle nüfusu 350 bini aşmış durumdadır. Sarıyer Belediyesi her sene artan nüfusun ihtiyaçlarına anında karşılık verebilmek, ilçede bulunan sükun ortamının korunması için belediyecilik faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmekte olup, bunun için de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaktır. Sarıyer Belediyesi tarafından yayınlanan güncel iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi tüm iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Sarıyer Belediyesi İş İlanları 2023

Sarıyer Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanların akabinde işe alınacak olan personeller sözleşmeli, geçici ve kadrolu gibi çeşitli statülerde istihdam edilecektir. Belediye tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde zabıta, şoför, güvenlik görevlisi, engelli personel alımı, büro memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Aşağıda Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları bulunmaktadır. İlanlar yayınlandıkça liste de güncellenmeye devam edecektir.Facebook üzerinden Sarıyer İlçesine Özel İlanları Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Sarıyer Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İlanlar yayınlandıkça liste de güncellenmeye devam edecektir. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır? İlanlar nasıl ve nereden takip edilir?

Sarıyer Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sarıyer Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde ve www.sariyer.bel.tr/ yani belediyenin resmi internet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı bilgileri öğrenmek ve ilanlara anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İş ilanları yayınlandığı anda siz değerli okurlarımız ile ilan detaylarını paylaşacağız. Harici olarak Sarıyer Belediyesi bünyesine ilanlar yayınlanmadan yapılan iş başvurularını kabul etmemektedir. Sarıyer Belediyesi bünyesinde çalışmak için ilgili ilanların yayınlanmasını beklemeli ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Sarıyer Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SARIYER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sarıyer konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sarıyer duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.