Şanlıurfa ülkemizde nüfusu en fazla olan illerimizden bir tanesidir. Mevcut olan sağlık kurumlarının ihtiyacı karşılayamaması sebebi ile Şanlıurfa ilimize devasa bir sağlık yatırımı gerçekleştirildi. Birçok ilimizde faaliyete giren, birçok ilimizde de yapımı süren şehir hastanelerinden bir tanesi de Şanlıurfa ilimizde yapılıyor. Şanlıurfa Şehir Hastanesi tamamlandığında ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesi olacak. Yapımı hukuki süreçler sonucunda geciken hastane inşaatı başlamış durumda. Hastanenin inşaatına veya tamamlandıktan sonra hastane bünyesine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Şanlıurfa Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Şanlıurfa Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Şanlıurfa Şehir Hastanesi tamamlandığında 1700 yatak kapasitesine sahip olacak. Bu açıdan ülkemizdeki en büyük sağlık kurumlarından bir tanesi olma özelliğini taşıyor. İnşaatı süren hastanenin 2023 yılında faaliyete geçerek hasta kabulüne başlanması hedefleniyor. Şanlıurfa Şehir Hastanesi gerek şantiyesine gerekse hastane bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılıyor.Şanlıurfa İlimize Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Şanlıurfa Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; makine mühendisi, inşaat mühendisi, beden işçisi, iş makineleri operatörü, hemşire, ebe, sağlık memuru, hasta bakıcı, şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi, özel güvenlik görevlisi, gassal, ATT, laborant gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Şanlıurfa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ş.Urfa Şehir Hastanesi inşaatı YDA Sağlık tarafından yapılmaktadır. Şantiye süresince YDA Sağlık firmasına başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda başvuru yapabileceğiniz iş başvuru formu verdik. Yakın zamanda başvurular açılacaktır. Harici olarak İŞKUR üzerinden de alımların kabul edileceği belirtilmektedir. Vermiş olduğumuz başvuru formu ve İŞKUR vasıtası ile başvuru yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda Şanlıurfa Şehir Hastanesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Şanlıurfa Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN.


DİĞER ŞANLIURFA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, şanlıurfa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan şanlıurfa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.