Sandalyeci A.Ş.; sandalye üretimi gerçekleştirmekte olan bir şirkettir. Ahşap ve metal sandalye, masa, kanepe ve her nevi oturma grubundan oluşan ürünlerin üretimini gerçekleştirir. Ürünlerini tüm Türkiye’ye ve 10 yurtdışı şubesi ile 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Bini aşkın ürün çeşidine her geçen gün yenilerini eklemekte ve büyümesine ara vermeksizin devam etmektedir. Putin’den Merkel’e dünya liderlerinin ürünleri Sandalyeci tarafından üretilmektedir. Sandalyeci A.Ş. bünyesinde bine yakın vatandaşımız istihdam edilmektedir. Şirket bu çalışanlara ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Sandalyeci A.Ş. tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Sandalyeci A.Ş. İş İlanları 2022

Sandalyeci A.Ş. her sene 200 bini aşkın sandalye satışı gerçekleştirmektedir. Firmanın İzmir ilimizde fabrikası bulunmaktadır. Bunun yanında Dubai, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada (Toronto), İngiltere, Paris, Alba, Ukrayna Kiev, Odessa, Moscow, ST, Petersurg, Minsk, Malta, Bucharest, Astana ve Chisinau’da mağazalara sahiptir. Sandalyeci A.Ş. yurt içi ve yurt dışı istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Sandalyeci A.Ş. tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; tasarımcı, fotoğrafçı, satış sorumlusu, üretim planlama elemanı, muhasebeci, cnc operatörü, temizlik personeli, tercüman, fabrika işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sandalyeci A.Ş. İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sandalyeci A.Ş. bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu sayfasından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmalı ve akabinde özgeçmişinizi yüklemelisiniz. Açık iş pozisyonu oluşması durumunda kurumun insan kaynakları sizlerle iletişime geçecektir. Bu yazımızda Sandalyeci A.Ş. iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sandalyeci A.Ş. İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SANDALYECİ A.Ş. HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sandalyeci a.ş. konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sandalyeci a.ş. duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.