Samsun Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi iş ilanı kapsamında iş makineleri operatörü, ekskavatör ( kazıma ve yükleme ) operatörü ve greyder alımı yapacaktır. Adaylar ilana 3 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Samsun Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talebe kişisel durumu Eski Hükümlü/TMY olanlar müracaat edebilir. Noter tarafından kura çekimi 18.01.2018 tarihinde Samsun 4. Noter huzurunda (19 Mayıs mh. Cumhuriyet cd. Çubuku han No:3 İlkadım/SAMSUN) saat 10.00 da çekilecektir. İsteyenler kura çekilişini izleyebileceklerdir. Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi İlgili kamu kurumu tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihten itibaren 10 gün içerisinde İşkur İl Müdürlüğü/Hizmet Merkezi ne şahsen müracaat ederek veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son başvuru tarihi resmi tatile rastlarsa bir sonraki iş günü müracaatlar kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge yada beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve ilgili kamu kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere ayrı bir liste halinde kamu kuruluşuna gönderilecektir. Noter huzurunda çekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara İlgili kamu kurumu tarafından tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvuru alınır. Kuraya tabi bu talebe şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.İş Makineleri Operatörü Alımı

Talebe müracaat edecek adayların Loder, Bekoloder, Ekskovatör, Dozer, Greyder iş makinelerinden en az birini kullanıyor olmaları, mesleğinde en az 3 yıl deneyimli ve G sınıfı ehliyetine ve Mesleki Yeterlilik belgesine sahip olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 2 iş makineleri operatörü alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
İş Makineleri Operatörü3

Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü Alımı

Talebe müracaat edecek adayların ekskavatör iş makinelerini kullanıyor olmaları, mesleğinde en az 3 yıl deneyimli ve G sınıfı ehliyetine ve Mesleki Yeterlilik belgesine sahip olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 2 ekskavatör alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü3

Greyder Operatörü Alımı

Talebe müracaat edecek adayların greyder iş makinelerini kullanıyor olmaları, mesleğinde en az 3 yıl deneyimli ve G sınıfı ehliyetine ve Mesleki Yeterlilik belgesine sahip olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 2 greyder operatörü alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Greyder Operatörü3

Adaylar için aşağıda belirtilmiş olan tarih, saat ve yerde kura çekimi gerçekleştirilecektir.

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Samsun 4. Noteri. 19 mayıs mh. Cumhuriyet cd. Çubukçu han. No:3 İlkadım/SAMSUN18.01.201810:00 – 11:00

Çalışma Adresi : KALE MH. KAZIM PAŞA CD. NO.25 55020 İLKADIM SAMSUN / TÜRKİYE

Bu yazımızda Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye tarafından yayınlanmış olan bütün ilanlara Samsun Belediyesi insan kaynakları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.