Samsun Büyükşehir Belediyesi ülkemizdeki belediyeler arasında en çalışkanlarından bir tanesi olarak gösterilmektedir. Samsun Belediyesi yaptığı çalışmalar ile yediden yetmişe çok sayıda kişinin takdirini kazanmış ve Samsun ilinin çehresini modern hale getirebilmek adına var gücüyle hizmetlerine ve çalışmalarına devam etmektedir. Samsun Büyükşehir Belediyesi, belediyecilik faaliyetlerinin devamı için işçi alımı gerçekleştireceğini de açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında iş makineleri operatörü alımı yapacaktır. İlan kapsamında 4 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 15 Mart 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirler. Samsun Büyükşehir Belediyesi iş ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Samsun Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talebe kişisel durumu Eski Hükümlü/TMY olanlar müracaat edebilir. Noter tarafından kura çekimi 23.03.2017 tarihinde Samsun 4. Noter huzurunda saat 10.00 da çekilecektir. İsteyenler kura çekilişini izleyebileceklerdir.Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi İlgili kamu kurumu tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayım tarihten itibaren 10 gün içerisinde Kuruma şahsen müracaat ederek veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Gerçeğe aykırı belge yada beyan verenlerin başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve ilgili kamu kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere ayrı bir liste halinde kamu kuruluşuna gönderilecektir.Noter huzurunda çekilen kurada belirlenen asil ve yedek adaylara İlgili kamu kurumu tarafından tebligat yapılacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvuru alınır. Kuraya tabi bu talebe şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresler dikkate alınır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
İş Makineleri Operatörü3
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
İş Makinaları SertifikalarıLoder, Greyder, Dozer, Ekskavatör, Beko Loder(Kazıcı-Yükleyici) Operatörü Sertifikası

Çalışma Adresi : KALE MH. KAZIM PAŞA CD. NO.25 55020 İLKADIM SAMSUN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALAÇAM, BAFRA, ÇARŞAMBA, HAVZA, KAVAK, LADİK, SAMSUN MERKEZ, TERME, VEZİRKÖPRÜ, ASARCIK, ONDOKUZMAYIS, SALIPAZARI, TEKKEKÖY, AYVACIK/SAMSUN, YAKAKENT, CANİK, İLKADIM, ATAKUM

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı, iş makinesi operatörü alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile son başvuru tarihi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediyeye ait diğer ilanlara ulaşmak için Samsun Belediyesi İş İlanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


DİĞER SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, samsun büyükşehir belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan samsun büyükşehir belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.