SAMGAZ; Samsun ilimizde hizmet vermekte olan bir doğalgaz dağıtım firmasıdır. Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet sunmakta olan SAMGAZ, Doğal gaz dağıtım faaliyetlerinde, sorunsuz hizmet anlayışı ve ileri teknoloji kullanarak; Samsun halkına güven, konfor ve tasarruf sunmak çevrecilik bilincine katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir. SAMGAZ çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. SAMGAZ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

SAMGAZ İş İlanları 2023

Enerji stratejilerinde etkin rol oynayarak, doğal gaz sektörünün gelişimine ve işleyişine destek olmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. SAMGAZ faaliyetlerini eksiksiz olarak yerine getirmek amacıyla çeşitli zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Samsun İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

SAMGAZ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mühendis, sayaç okuma elemanı, beden işçisi, güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, büro elemanı, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

SAMGAZ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

SAMGAZ bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. İş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki vermiş olduğumuz sayfaya girdikten sonra kurumsal bölümünün altında yer alan iş başvuru formu bağlantısına tıklayabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda SAMGAZ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

SAMGAZ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SAMGAZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, samgaz konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan samgaz duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.