Salihli, Ege Bölgesi’nde bulunmakta olan Manisa ilimizin ilçelerinden bir tanesidir. Odun köftesi, kirazı ve üzümü ile meşhurdur. İlçe, bölgenin tarih, doğa ve termal turizmi açısından en önemli merkezlerindendir. Salihli Belediyesi bu tarihi dokuyu korumak ve ilçeyi geliştirmek adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Salihli Belediyesi bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Salihli Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Salihli Belediyesi İş İlanları 2023

Salihli, tarihi, tarıma elverişli toprakları, termal enerjiye dayalı seraları, hızla gelişen Organize Sanayi Bölgesi, Bakanlar Kurulu Kararı ile resmileşen ve bina inşaatı devam eden İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve turizm yatırımları ile öne çıkmaktadır. Salihli Belediyesi ilçenin daha da gelişmesi adına çalışmalar yürütmekte ve faaliyetlerin aksamadan sürmesi için de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Salihli Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Salihli İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Salihli Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro memuru, temizlik işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, zabıta, özel güvenlik görevlisi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Salihli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Salihli Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Salihli Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SALİHLİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, salihli konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan salihli duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.