Sakarya Üniversitesi 2014-2015 yılı bahar döneminde yüksek lisans ve doktora öğrenci adaylarının başvurularını kabul edecek. Sakarya Üniversitesi 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Lisansüstü Programlara Kayıt Başvuruları 05 Ocak 2015 tarihine kadar yapılacaktır. Üniversitenin sitesinden yapılan duyuruda hangi bölümlerde ve hangi puan türlerinden alım yapılacağı belirtildi. İşte detaylar ..

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ YÜKSEKLİSANS VE DOKTORA BAŞVURUSU

Sakarya Üniversitesi 2014-2015 bahar döneminde Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü için yükseklisans ve doktora öğrencilerini kabul edecek.Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsüne Başvurmak için TIKLAYINIZ

Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsüne Başvurmak için TIKLAYINIZ

Sakarya Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsüne Başvurmak için TIKLAYINIZ

Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsüne Başvurmak için TIKLAYINIZ

 


DİĞER YUKSEK LİSANS ve DOKTORA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, yuksek lisans ve doktora konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan yuksek lisans ve doktora duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.