Saka Tekstil, neredeyse her alanda tekstil ürünlerinin üretimini gerçekleştiren alanında ülkemizin e büyük firmalarından bir tanesidir. Saka Holding bünyesinde hizmet sunmaktadır. Saka Tekstil, ürünlerini ülkemiz haricinde İtalya, Rusya gibi ülkelere de ihraç etmektedir. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden, kapasitesini günden güne arttıran firma bu kapsamda Elazığ ilimizde Elazığ OSB’ye fabrika yatırımı gerçekleştirme kararı almıştır. Bu fabrikada 3500’e yakın çalışan istihdam edilmektedir. Saka Tekstil bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Saka Tekstil tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Saka Tekstil İş İlanları 2023

Saka Tekstil, Elazığ ilimizde 30 milyon Euro’yu aşan bir yatırım gerçekleştirmiştir. Son teknolojinin kullanıldığı tesiste ülkemiz ihracatına katkı sağlayacak çok sayıda ürünün üretimi gerçekleştirilecek. Ülkemizde yapılan en büyük tekstil yatırımlarından bir tanesi olan Saka Tekstil Elazığ Fabrikası bünyesine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriliyor.Elazığ İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Saka Tekstil Elazığ Fabrikası tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; son ütücü, makineci, kargo paketleme elemanı, konfeksiyon işçisi, tekstil elemanı, operatör, satış danışmanı, depo görevlisi, merchandiser, güvenlik görevlisi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılacak?

Saka Tekstil İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Saka Tekstil internet adresi henüz yapım aşamasında. www.sakatekstil.com adresinden ulaşabileceğiniz site tamamlandığında başvurular bu sayfa üzerinden alınacak. Ancak o zamana kadar iş başvuruları için bireysel olarak kurumun fabrikasına gidebilir ve özgeçmişinizi bırakabilirsiniz. Saka Tekstil bünyesinde iş başvurusunda bulunabileceğiniz harici bir insan kaynakları sayfası ya da iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bu yazımızda Saka Tekstil iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SAKA TEKSTİL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, saka tekstil konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan saka tekstil duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.