Sahil Güvenlik Komutanlığı yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli astsubay alımı yapacağını açıkladı. Adaylar ilana 10 Nisan ile 24 Nisan 2017 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Sözleşmeli Astsubay Alımı İlanı 2017

Başvuru şartlarını taşıyan ve ilana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını Sahil Güvenlik Komutanlığının resmi adresi üzerinden gerçekleştirebileceklerdir. Başvurular 10 Nisan 2017 saat 11:00’da başlayıp, 24 Nisan 2017 günü saat 11:00’da sona erecektir. Ön başvuru sırasında adaylardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Ancak ön başvuru koşullarını sağlayan ve sınava davet edilen adaylar 50 TL sınav ücreti yatırmak durumundadırlar. Aksi durumunda sınav başvuruları geçersiz sayılacaktır.  • Başvuru Başlangıç Tarihi ve Saati : 10 Nisan 2017 saat: 11:00
  • Başvuru Bitiş Tarihi ve Saati : 24 Nisan 2017 saat: 11:00
  • Başvuru Sonuçları ve Sınav Yeri İlanı : 02 Mayıs 2017’den sonra.
  • Sınav Tarihi : Bilahare ilan edilecek.
  • Sınav Sonuçları İlan Edilmesi : Bilahare ilan edilecek.

İlana başvuru yapacak adayların silah taşımaya veya silahlı görev yapmaya  hukuki bir engellerinin olmaması, daha önce çalışmış olduğu kamu kurumunda disiplinsizlik gibi sebeplerden dolayı çıkarılmamış olması, alkol, uyuşturucu veya herhangi bir uyarıcı madde sebebi ile tedavi görmemiş olması, kamu haklarından yoksun bırakılmamış olmaları, herhangi bir siyasi partiye üye olmamaları ( Siyasi partiye üye olup olmadığını öğrenmek için TIKLAYIN. ), güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak gibi çeşitli başvuru şartları aranmaktadır. Tüm bu başvuru şartlarının devamına, başvuru formuna, başvuru koşullarının hepsine aşağıda bulabileceğiniz başvuru kılavuzu vasıtası ile erişebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan diğer tüm ilanlara Sahil Güvenlik Komutanlığı iş başvuru formu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Astsubay Alımı Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN


DİĞER ASTSUBAY ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, astsubay alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan astsubay alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.