İzmir’in Bayraklı ilçesinde yer alan Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı yayınlamış olduğu ilan ile ilkokul mezunu hidrolikçi ve meydancı alımı yapacağını açıkladı. Adaylarda aranılan tek şart çok tehlikeli işlerde çalışmasında engeli bulunmamak olduğu belirtildi.

 Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı İlkokul Mezunu İşçi Alımı İlanı 2016

Talebi Veren Kamu Kurumunun Adı : Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek KomutanlığıÇalıştırılacağı İşyeri : Sahip Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı Bayraklı / İzmir

İlan İzmir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından verilmiştir. Adayların isterlerse bizzat bu kuruma başvuru yapabilecekleri gibi isterlerse de internet üzerinden ilgili ilana başvuruda bulunabilirler.

Hidrolikçi Alımı İçin Başvuru Şartları Nelerdir?

İlokul Mezunu (3308 Sayılı Kanun kapsamında Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri , Makine Teknolojileri Alanı(Makine Bakım Onarım), Hidrolik ve Pnömatik Teknolojileri, Mekatronik , Hidrolik ve Pnömatik, Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi ustalık belgesine sahip olmak veya 5544 sayılı kanun kapsamında hidrolik pnömatikçi mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.)

Meydancı Alımı İçin Başvuru Şartları Nelerdir?

Adaylardan sadece ilkokul mezunu olmaları şartı aranmaktadır.

Bu yazımızda Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yapılacak olan meydancı alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Sahil Güvenlik Komutanlığı en son iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.