Safranbolu, Karabük ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden birisidir. Karabük il merkezine 8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Karabük turistik bir ilçedir. Her sene çok sayıda yerli yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bu ilçemizde bulunan Safranbolu evleri Dünya Miras Listesi’nde bulunmaktadır. Safranbolu Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Safranbolu Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Safranbolu Belediyesi İş İlanları 2023

Safranbolu coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca idari ve ticari bir merkez olmuştur. Günümüz itibariyle ilçenin nüfusu 65 bini geçmiş durumdadır. Safranbolu eski zamanlarda Anadolu endüstrisinin önemli merkezlerinden bir tanesiydi. İlçeyi yine ekonomik olarak bir merkez yapmayı isteyen Safranbolu Belediyesi bu konuda çalışmalarını arttırarak sürdürmektedir. Çeşitli dönemlerde de bünyesinde ihtiyaçları sebebi ile personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Safranbolu İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Safranbolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Safranbolu Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro personeli, beden işçisi, mimar, sözleşmeli personel, zabıta memuru, özel güvenlik görevlisi, şoför, engelli personel, temizlik işçisi, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Safranbolu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Safranbolu Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterli olacaktır. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Safranbolu Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SAFRANBOLU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, safranbolu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan safranbolu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.