Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Pendik ilçesi sınırları içinde inşa edilmiş olan İstanbul ilimizdeki 2. Havalimanıdır. Havalimanı adını, dünyanın ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçen’den almıştır. 2001 yılından bu yana faaliyet gösteren havalimanı ülkemizin en yoğun havalimanlarından bir tanesidir. Bu yoğunluk sebebi ile havalimanı bünyesinde çok sayıda çalışana ihtiyaç duyulmakta ve çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı bünyesinde yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Sabiha Gökçen Havalimanı İş İlanları 2023

Yeni terminal binası yıllık 25 milyon yolcu kapasitesine sahiptir, yurt içi ve yurt dışı uçuşları aynı çatı altında yapılmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı tüm faaliyetlerine aksamadan devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Sabiha Gökçen Havalimanı bünyesinde yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; terminal danışma memuru, mutfak komisi, garson, engelli personel, finans uzmanı, kalite güvence uzmanı, otopark görevlisi, servis elemanı, köprü operatörü, stajyer, özel güvenlik görevlisi, kadrolu itfaiyeci, mühendis, şoför, teknik elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sabiha Gökçen Havalimanı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sabiha Gökçen Havalimanı bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde gerçekleştirebilirler. Kurum tarafından yayınlanan iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde yer almaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Sabiha Gökçen Havalimanı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sabiha gökçen havalimanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sabiha gökçen havalimanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.