Hacı Ömer Sabancı Holding ya da bilinen kısa adı ile Sabancı Holding, 1968 yılında Hacı Ömer Sabancı tarafından Adana ilimizde kurulmuş olan ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesidir. Her ne kadar holding statüsüne 1968 yılında kavuşulmuş olsa da, şirketin temelleri Hacı Sabancı’nın pamuk ticaretine başlaması ile atılmıştır. 22 yaşında kendi işini ve düzenini kuran Hacı Ömer Sabancı tarafından atılan adımlar bugün ülkemizin en büyük holdinglerinden bir tanesinin oluşmasına sebep olmuştur. Sabancı Holding bünyesinde bulunan şirketler alanındaki ülkemizin en büyük şirketleridir. Holding her sene milyarlarca TL kazanç elde etmektedir. Böyle bir devasa holding kuruluşunda kuşkusuz çok sayıda çalışan istihdam edilmektedir ve kurum bunların yanında her gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Sabancı Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Sabancı Holding İş İlanları 2023

Sabancı Topluluğu hemen hemen faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider konumdadır. Bünyesinde 60’ı aşkın şirket bulunmaktadır. Sabancı Topluluğu tarafınca üretilen ürünler dünyanın her noktasına ulaşmaktadır. Sahip oldukları saygınlık ve marka imajı günden güne büyüyen firma, dünyada en bilinen markalarımızdan bir tanesidir. Şirketin başına Sakıp Sabancı’nın geçmesinin ardından yeni bir milat yaşamış ve bugünlere kadar ulaşmıştır. Sabancı Holding sahip olduğu aşağıda yazdığımız şirketlerin bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Sabancı Holding Şirketleri

Sabancı Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; avukat, stajyer, özel güvenlik görevlisi, özürlü engelli işçi, birikim güvence danışmanı, depo uzmanı, şoför, insan kaynakları analisti, idari işler uzmanı, kasiyer, mağaza satış danışmanı, finans kontrol uzmanı, merchandiser, makam şoförü, kalite kontrol lideri, satınalma uzmanı, mühendis, tekniker, teknisyen, makine bakım lideri, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, deneyimli deneyimsiz personel, mavi yaka ve beyaz yaka işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bunlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sabancı Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bünyesinde 60 bini aşkın çalışan istihdam eden Sabancı Holding yeni alımlar yapmaya devam ediyor. Sizler de aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi çalışma olanağı elde edebilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra hangi şirket bünyesinde çalışmak istiyorsanız onu seçmeli ve akabinde açık iş pozisyonlarına ulaşmalısınız. Buraya yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları tarafından detaylı bir şekilde incelenecektir. Bu yazımızda Sabancı Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sabancı Holding iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.