Hacı Ömer Sabancı Holding, kısaca Sabancı Holding, temelleri Hacı Ömer Sabancı tarafından Adana’da atılan, Türkiye’nin en büyük şirketlerindendir. 2020 yılı sonu itibari ile toplam çalışan sayısı 60 bini geçmiştir. Bu büyük şirket 2020 yılında da 3.5 milyar dolar yatırım kapsamında 4 bin personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ve eleman alımı detayları yazımızın devamında.

Sabancı Holding Personel Alımı 2020

Sabancı Holding her sene gerçekleştirmiş oldukları büyüme stratejilerine ait toplantılarda ne kadar personel alımı gerçekleştireceklerini netleştirerek yıl içerisinde bu rakamlar neticesinde eleman alımı yapıyorlar. 2014 yılında bu kapsamda 2 bin kişiye iş imkanı sağlayan Sabancı Holding, 2020 yılında ise 4 bin personel alımı gerçekleştirecek.2020 yılında %10 büyüme hedefi belirleyen Sabancı Holding, ağırlığı enerji sektörüne olmak üzere 3.5 milyar dolar yatırım yapacak. 60 binin üstünde çalışan sayısına bu yatırım ve personel alımıyla 4 bin daha eklenecek. Gerçekleştirmiş olduğu toplantıda 2020 hedefleri hakkında bilgiler veren Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, “2014 yılı hedeflerimize ulaştığımız, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde liderliğimizi sürdürdüğümüz, pazar payımızı artırdığımız, başarılarla dolu bir dönem oldu. 2020’te de aynı motivasyonla başarılarımızı devam ettireceğimize inanıyorum” dedi.

“Türkiye’de 2020 yılının daha sonraki seçimsiz bir dönemin “geçiş yılı” olacağı görülüyor. Haziran ayındaki seçimlerden sonra, dört yıllık seçimsiz bir döneme gireceğiz. Bunu bekliyoruz” diyen Güler Sabancı, “Seçim sonrası ekonomiye odaklanarak, gerekli düzenlemelerin ve yapısal reformların hayata geçirilmesiyle yeniden hızlı bir büyüme dönemi yaratmalıyız” şeklinde konuştu.

Sabancı Holding Hangi Şirketlerinde Eleman Alımı Yapacak?

Sabancı Holding hissedarı olduğu aşağıda bulunan şirketler için 4 bin eleman alımı gerçekleştirecek. İlan detayları, başvuru şartları ve başvuru tarihleri netleştiği zaman yine devlette.com üzerinden ilk olarak siz haberdar olmak için aşağıda bulunan sosyal ağlarda bizleri takip edebilirsiniz.

Akbank Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu için TIKLAYINIZ

Enerjisa Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu için TIKLAYINIZ

Carrefoursa Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu için TIKLAYINIZ

Avivasa Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu için TIKLAYINIZ

Teknosa Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu için TIKLAYINIZ

Philip Morissa Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu için TIKLAYINIZ

Brisa İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Sabancı Holding 2020 yılında 4 bin personel alımı gerçekleştirecek. Yapılacak olan işçi alımı, eleman alımı için başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri netlik kazandığında ilk devlette.com okurları haberdar olacaklardır.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.