Royal Caribbean International, Norveç merkezli 1968 yılında kurulmuş olan dünyanın en büyük cruise markalarından bir tanesidir. Royal Caribbean, dünya genelinde yolcu pazarının neredeyse yüzde 20’sini kontrol ediyor. Bunun yanında dünyanın en büyük gemileri de yine bu firma bünyesine yer alıyor. Bünyesinde 30’a yakın gemi bulunuyor. Royal Carribbean büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de yurt dışı için bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapıyor. Royal Caribbean tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Royal Caribbean İş İlanları 2022

Royal Caribbean bünyesinde 55 farklı ülkeden insan çalışıyor. İçlerinde çok sayıda Türk vatandaşımız da yer alıyor. Sizler de bu kişilerden bir tanesi olabilirsiniz. Çünkü Royal Caribbean 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriyor. Ancak bu gemilerde çalışmak için bazı başvuru şartları sağlanmalıdır. Peki neler bunlar?  • En az 21 yaşında olunmalı,
  • Turizm ve otelcilik lisesi mezunlarına öncelik verilmektedir. ( diğer mezunlar da başvuru yapabilir. )
  • İyi derecede İngilizce bilmesi şart.
  • Mesleki deneyim şartı da aranıyor.

Bu şartları sağlayan vatandaşlarımız aylık en az 2 bin dolardan başlayan maaş seçenekleri ile dünyanın en büyük cruise gemilerinde çalışma fırsatı elde edebilirler. Royal Caribbean tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; yönetici, servis elemanı, resepsiyon görevlisi, barista, aşçı, satış elemanları, bar servis elemanı, barmen, garson, kurpiyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Royal Caribbean İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Royal Caribbean bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak ise oldukça kolay. İş başvurunuzu iki farklı şekilde yapabilirsiniz. Öncelikle https://www.royalcareersatsea.com/jobs/search jobs yani career adresinde yer alan açık iş pozisyonlarına göz gezdirebilir, başvuru şartlarını öğrenebilir ve başvurunuzu iş başvuru formu vasıtası ile yapabilirsiniz. Diğer iş başvurusu yapma yollarından bir tanesi de insan kaynakları departmanına mail göndermek. Bunun için özgeçmişinizi crownandanchor@rccl.com mail adresine iletebilirsiniz. Akabinde dünyanın en lüks gemilerinde çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. Bu yazımızda Royal Caribbean iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.