Rossmann, kişisel bakım, kozmetik ve sağlık alanında ürünlerin satışını gerçekleştiren bir mağazalar zinciridir. Rossmann Almanya, Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Arnavutluk, Kosova ve İspanya’da 10 milyar Euro’nun üzerinde ciroya sahiptir. Dünya genelinde çok sayıda şubeye sahip olan Rossmann ülkemizde de 90’ı aşkın mağazaya sahiptir. 2009 yılından bu yana ülkemizde faaliyet göstermekte olan Rossmann, büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da yapmaktadır. Rossmann tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Rossmann İş İlanları 2023

Rossmann ülkemizdeki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Mağazalarında 3000 bini aşkın ürün bulunan Rossmann, aynı zamanda yeni mağazalar açmak için de çalışmalar yapıyor. Rossmann bu faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştiriyor.Rossmann tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış görevlisi, mağaza müdür yardımcısı, part time personel, dönemsel satış görevlisi, mağaza müdürü, engelli satış görevlisi, kozmetik satış görevlisi, kasiyer, mağaza müdürü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Rossmann İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Rossmann bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz bağlantı ile açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartları hakkında bilgi alabilir ve anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen adaylar Rossmann bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Rossmann iş ilanları ile işe alım süreci hakkında bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Rossmann İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ROSSMANN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, rossmann konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan rossmann duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.