Rönesans Holding, 1993 yılında Rusya’da kurulmuş olan bir inşaat firmasıdır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Rönesans Holding günümüzde dünyada 23 farklı ülkede müteahhit ve yatırımcı olarak hizmet sunmaktadır. Yıllık 4 milyon doları aşkın cirosu, 8 milyar dolarlık aktif büyüklüğü ile dünyada en büyük ilk 30 inşaat firmasından bir tanesidir. Rönesans Holding inşaat dışında gayrimenkul geliştirme, enerji, endüstri tesisleri ve sağlık dallarında da faaliyet göstermektedir. Rönesans Holding gibi dev bir kuruluşta binlerce kişi istihdam edilmektedir. Holding bu kişilere ek her sene çok sayıda yeni gerek yurtiçi gerekse yurtdışı çalıştırmak üzere personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Rönesans Holding tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Rönesans Holding İş İlanları 2022

Rönesans Holding dünya çapında projeler yapmayı başarmış bir firmadır. Dünyanın en büyük benzin üretim tesisi, dünyanın en büyük deprem izolatörlü binası, şehir hastaneleri bunlardan sadece birkaç tanesidir. Bünyesinde yurtiçi ve yurtdışı 45 bini aşkın personel istihdam edilmektedir. Rönesans Holding bu çalışanlara ek personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapıyor.Rönesans Holding tarafından şimdiye kadar yayınlanmış veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mimar, avukat, inşaat mühendisi, iş makineleri operatörü, forklift operatörü, iş güvenliği uzmanı, teknik ofis şefi, şoför, beden işçisi, mekanik saha mühendisi, kaba işler mühendisi, iç denetçi, tekniker, teknisyen, aşçı, gıda mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun, stajyer adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Rönesans Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Rönesans Holding bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Sayfada açık iş pozisyonları, başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgileri görebilirsiniz. Akabinde ilanlara kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Akabinde başvurunuz incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılır. Burada bir dizi işe alım testine yazılı ve sözlü mülakata tabi tutulursunuz. Bu aşamayı da başarı ile bitiren adaylar sadece ülkemizin değil alanında dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi olan Rönesans Holding bünyesinde yüksek maaş olanakları ile çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Rönesans Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Rönesans Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER RÖNESANS HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, rönesans holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan rönesans holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.