Rönesans Holding, Türkiye, Bağımsız Devletler Topluluğu, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren bir holding. 1993 yılında, Erman Ilıcak tarafından Rusya’nın Sankt-Peterburg şehrinde kuruldu. Merkezi Ankara’dadır. İnşaat, gayrimenkul yatırım ve enerji üretim alanlarında faaliyet gösterir. Rönesans Holding ülkemizin en büyük inşaat ve gayrimenkul şirketlerinden bir tanesidir.  Ülkemizde çok sayıda büyük projenin yapımını bu holding üstlenmiştir. Rönesans Holding çalışmalarına kapsamında çok sayıda çalışana ihtiyaç duymakta ve bu sebepten dolayı düzenli olarak personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Rönesans Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, açık iş pozisyonları, başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Rönesans Holding İş İlanları 2018

Rönesans Holding, ana müteahhit ve yatırımcı olarak: Alışveriş merkezi, ofis binaları, otel, konut,karma yapılar,ağır sanayi tesisleri, altyapı, hafif üretim tesisleri, fabrikalar, kamu binaları ve enerji santralleri inşa etmektedir. İnşa edilen bu bina ve tesislerin bir kısmının işletmesini de üstlenmektedir. Rönesans Holding ENR verilerine göre dünyanın en büyük 53. uluslararası müteahhitlik firması olan Rönesans İnşaat’ı bünyesinde bulundurmaktadır. Rönesans Holding çalışmaları kapsamında da çok sayıda eleman alımı, personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Rönesans Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; yönetici asistanı, iş sağlığı ve güvenliği müdürü, güvenlik görevlisi, mimar, danışma görevlisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, baş denetçi, muhasebe uzman yardımcısı, mekanik bakım teknikeri, teknisyen, çok sayıda branşta mühendis, kalite kontrol teknikeri, peyzaj mimarı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Rönesans Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Rönesans Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları kurumun kendi İnternet adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu bağlantısına tıkladığınızda kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara ve açık iş pozisyonlarına ulaşılabilir. Akabinde başvuru yapmak istediğiniz ilana tıkladığınızda da ilana ait başvuru şartları görüntülenebilmektedir. Akabinde “Başvur” sekmesine tıklayarak sisteme üye olabilir ve öz geçmişinizi gönderebilirsiniz. İnsan kaynakları departmanı daha sonra bu başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu yazımızda Rönesans Holding iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Rönesans Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER RÖNESANS HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, rönesans holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan rönesans holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.