Roketsan, Savunma Sanayii İcra Komitesi kararı ile “ülkemizde roket ve füze tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konularında lider bir kuruma sahip olunması” amacı ile 1988 yılında kurulmuş olan Roketsan yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Roketsan personel alımı ilanı kapsamında fizik mühendisi, mekatronik mühendisi, metalürji ve malzeme mühendisi, makine mühendisi, proje yönetim mühendisi, kimya mühendisi, endüstri mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, bilgisayar mühendisi, aday mühendis, havacılık uzay / uçak mühendisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 31 Aralık 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında daha detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Roketsan Personel Alımı İlanı 2017

Bu ilan Roketsan personel alımı ile ilgili Mühendislik bölümlerinde öğrenim görmüş yeni mezun / iş tecrübesine sahip adaylar için genel başvuru niteliğindedir. ROKETSAN A.Ş.’ye başvuruda bulunmak istiyorsanız çalışmak istediğiniz konuları belirten bir ön yazı ile birlikte bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuz orta ve uzun vadede açılabilecek pozisyonlarda değerlendirilecek olup, niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişim kurulacaktır. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Adaylarda aranan başvuru şartları nelerdir?  • T.C. Vatandaşı olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış /muaf ya da en az iki yıl tecilli olmak,
  • İyi derecede İngilizce bilgisine (okuma, konuşma, yazma) sahip olmak ve TOEFL, IELTS, YDS, vb. sınavlarla belgeleyebilmek,
  • Alanıyla ilgili güçlü teorik bilgiye sahip olmak ve/veya teorik bilgisini güçlendirmek konusunda istekli olmak,
  • MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek,
  • Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek,
  • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak,
  • Ankara’da ikamet etmek veya edebilecek olmak.

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu / iş talep formu sayesinde açık pozisyonların gösterilmiş olduğu kurumun resmi web adresine giriş yapmalarının ardından sisteme kayıt olmaları ve akabinde kendilerine uygun pozisyona başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Roketsan personel alımı ilanı hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Kurum tarafından yayınlanmış olan diğer bütün ilanlara Roketsan İş İlanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.