Rize Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında memur alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Rize Belediyesi ilan kapsamında 1 lisans ve 1 önlisans mezunu engelli memur alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 7 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve tarihleri yazımız devamındadır.

Rize Belediyesi Engelli Memur Alımı İlanı 2018

657 Sayılı Kanunun 53.maddesi gereği ” Engelli Personel Çalıştırma Yükümlülüğünü Yerine Getirmek ” amacıyla ; Belediye Başkanlığımız bünyesinde aşağıda bilgileri verilen kadro ve pozisyonlarda çalıştırılmak için 1 adet Lisans ve 1 adet Önlisans olmak üzere 2 adet engelli memur istihdamı yapılacaktır2018/2 EKPSS ile ÖSYM tarafından merkezi yerleştirme yapılacak olup; kurumumuzu tercih edecek adayların tercih kılavuzunda aşağıdaki kodlardan başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlanen duyurulur.

2018/2 EKPSS TERCİH KADROLARI ( ÖNLİSANS)

ÖSYM

KODU

NİTELİK KODLARIKURUMGÖREVİLKADRO

ÜNVANI

DERECEADET
2909440573001; :Herhangİ bir önlisans programından mezun olmak. 7225: Güvenlik Tahkikatının Olumlu SonuçlanmasıRİZE BELEDİYESİMEMURRİZEGİH101

2018/2 EKPSS TERCİH KADROLARI (LİSANS)

ÖSYM

KODU

NİTELİK KODLARIKURUMGÖREVİLKADRO

ÜNVANI

DERECEADET
3909471694001: ;Herhangi bir lisans programından mezun olmak, 7225: Güvenlik Tahkikatının Olumlu SonuçlanmasıRİZE BELEDİYESİMEMURRİZEGİH101

Başvurular; 7 Aralık 2018 tarihi saat 23:59’a kadar ÖSYM’nin internet sitesi (www.ais.osym.gov.tr ) üzerinden yapılabilecektir.

Başvuru yapmadan önce 2018/2 EKPSS tercih kılavuzunun tamamının incelenmesi faydalı olacaktır.

Bu yazımızda Rize Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan engelli memur alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan diğer bütün ilanlara Rize Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER MEMUR ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, memur alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan memur alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.