Renault, Fransız bir araç üreticisidir. Otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi çok farklı boyda araç üretir. Renault kurulmuş olduğu 1899 yılından bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde dünyanın en büyük markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Renault aynı zamanda ülkemize de büyüme hedefleri doğrultusunda büyük önem vermekte ve bu kapsamda çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Renault, bu çalışmalar kapsamında da ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Renault Türkiye tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu ve iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Renault İş İlanları 2022

Türkiye’de Bursa’da kurulu bulunan Oyak-Renault ortaklığı (%51) ile yatırımı vardır. Ayrıca Nissan otomobil markasının motorlarını üretmektedir. Ülkemizde lider otomobil markası olma amacıyla çalışmalar yürüten Renault, hem fabrikasına hem de satış merkezlerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Renault ya da bilinen adıyla Reno tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, mühendis, ekip şefi, satış temsilcisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, yan haklar uzmanı, proses tasarım mühendisi, üretim operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların, engelli personellerin başvuru yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Renault İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Renault bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz başvurular daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Renault ülkemizdeki en ileri mülakat tekniklerini kullanan kurumların başında gelmektedir. Bu mülakat aşamasını da geçmeniz durumunda Renault bünyesinde çalışma imkanı elde edersiniz. Bu yazımızda Renault iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Renault İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER RENAULT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, renault konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan renault duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.