Eski adı Rize Üniversitesi olan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Bakanlar Kurulu’nun 2006 yılı içinde almış olduğu bir karar ile kurulmuştur.  Bünyesinde 15 binden fazla öğrenciyi barındıran Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini belirtti.  En az ilkokul mezunu olan adaylar ilgili işçi alımı ilanına başvuruda bulunabilecekler. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi işçi alımı ilanına dair diğer başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında haberimiz devamından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 15 Geçici İşçi Alımı İlanı 2016

Üniversitemize bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere 30 günden az süreli ve yılda toplam 90 günü geçmemek üzere onbeş (15) geçici işçi alımı yapılacaktır. Müracat şartlarına durumu uyan adayların, 16/06/2016 ile 17/06/2016 tarihleri arasında bu ilan metninin ekinde yer alan “Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 3 Aylık (90 günden az) Geçici İşçi Alımı Başvuru Formu”nu doldurarak Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığına (Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi Merkez/Rize) elden teslim etmeleri gerekmektedir. Adaylar ilgili ilana 16 Haziran 2016 ile 17 Haziran 2016 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi geçici işçi alımı başvuru şartları aşağıdaki gibidir;  1. Başvuru yapanların T.C. vatandaşı ve en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dahil) olmaları gerekir.
  2. Alınacak geçici işçiler Üniversitemize bağlı birimlerde temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerde istihdam edilecektir.
  3. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılır, işe alınma işlemleri iptal edilir.
  4. Daha önce 2016 yılı içerisinde geçici işçi olarak çalışma hakkı kazananların başvuruları kabul edilmeyecektir.
  5. İlan şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilen adayların tamamı üzerinden 22 Haziran 2016 Çarşamba günü saat 10:00’da Üniversitemiz Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi ihale salonunda mülakat yapılacaktır.
  6. Tebligat adresi olarak, adayın başvuru formunda beyan etmiş olduğu adres esas alınır. Meydana gelebilecek adres değişikliğini süresi içerisinde idareye bildirmekten aday sorumludur.
  7. Mülakata katılmayan aday kendiliğinden elenmiş sayılır.

Rize ili ve ilçelerinde yer alan diğer iş ilanlarına ulaşmak için hemen TIKLAYIN


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.