Pütürge, Malatya ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. İl merkezine 74 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. İlçenin 1 bucağı, 1 beldesi, 2 belediyesi ve 62 köyü bulunmaktadır. Pütürge Belediyesi ilçenin gelişmesi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli zamanlarda da personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Pütürge Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Pütürge Belediyesi İş İlanları 2023

İlçede tarımcılık, hayvancılık ve arıcılık başta gelen geçim kaynaklarıdır. Pütürge halkının büyük çoğunluğu tekstil sektöründe çalışmaktadır. Pütürge İstanbul, Ankara, Kayseri, İzmir gibi şehirlere büyük göç vermektedir. Pütürge Belediyesi bu dışa göçü engellemek ve ilçenin gelişmesi adına çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek amacıyla yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve bunun için personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Pütürge İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Pütürge Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; beton parke ve bordür taşı döşeme işçisi, temizlik işçisi, beden işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, zabıta memuru, şoför, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Pütürge Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Pütürge Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Pütürge Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PÜTÜRGE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pütürge konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan pütürge duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.