Pursaklar, Ankara ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Pursaklar’ın 21 adet mahallesi vardır. Bunlar; Abadan, Altınova, Ayyıldız, Fatih, Karaköy, Karşıyaka, Kösrelikkızığı, Merkez, Mimar Sinan, Peçenek, Saray Cumhuriyet, Saray Fatih, Saray Gümüşoluk, Saray Osmangazi, Sirkeli Yeşilova, Sirkeli Yeşilyurt, Tevfik İleri, Yeni Karaköy, Yıldırım Beyazıt, Yunus Emre ve Yuva’dır. Pursaklar Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm gücüyle devam etmekte ve çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Pursaklar Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunmaktadır.

Pursaklar Belediyesi İş İlanları 2023

Pursaklar ilçesinin nüfusu 140 bini aşmış durumdadır. Pursaklar Belediyesi de artan nüfusun belediyesel ihtiyaçlarını gidermek amacıyla çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Belediye bu faaliyetlerini yerine getirebilmek için de çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Pursaklar Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer bulmaktadır.Pursaklar İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Pursaklar Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta, beden işçisi, özel güvenlik görevlisi, hizmetli, şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, mimar, mühendis, veteriner, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Pursaklar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Pursaklar Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Pursaklar Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PURSAKLAR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pursaklar konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan pursaklar duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.