Pull & Bear, İspanya merkezli Galiçya’da kurulmuş olan bir giyim ve moda aksesuarları markasıdır. Pull and Bear kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başarmış ve günümüzde dünyanın en büyük giyim markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Firma büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte ve bu kapsamda her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Pull And Bear tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Pull & Bear ( Pull And Bear ) İş İlanları 2023

Pull And Bear 1991 yılında kurulmuştur ve İnditex bünyesinde faaliyet göstermekte olan şirketlerden bir tanesidir. Pull And Bear mağazaları genç müşterilerinin zaman geçirmekten keyif aldığı, ilginç ve rahat bir alan yaratmak için yaratıcı kurulumları geri dönüştürülmüş nesnelerle birleştiriyor. 65’i aşkın ülkede 800’ü aşkın mağazaya sahiptir. Ülkemizde de büyümek için yoğun çaba sarf eden Pull and Bear bu çalışmalar kapsamında da personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Mavi Jeans İş İlanları İçin TIKLAYIN

Pull And Bear tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza satış danışmanı, part time satış elemanı, depo görevlisi, bordro ve özlük işleri asistanı, mağaza müdürü, kasiyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Pull And Bear İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Pull And Bear bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Girmiş olduğunuz sayfada kurum bünyesinde yayınlanmış olan açık iş pozisyonları ile bunlara ait olan başvuru şartları yer almaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler kurum bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Pull And Bear iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Pull And Bear İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PULL & BEAR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pull & bear konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan pull & bear duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.