PTTPAL AŞ. her türlü para, kıymetli maden, kıymetli evrak taşıma, işleme ve saklama, ATM ikmal, bakım, izleme, nakit yönetimi, gece kasası hizmetleri, fiziki güvenlik hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuş olan bir şirkettir. PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri ya da kısa adı ile PTTPAL, PTT’nin yüzde 100 iştiraki olarak; güvencesi, yaygın hizmet ağı, bilgi birikimi ve tecrübesi ile hayata geçirilerek 2020 Haziran ayında kurulmuştur. PTTPAL bünyesine çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. PTTPAL tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

PTTPAL A.Ş. İş İlanları 2022

Şirket şimdiye kadar İstanbul Avrupa, Anadolu yakalarında ve Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Kocaeli illerimizde nakit merkezi kurmayı başarmıştır. Ancak ilerleyen yıllarda ülkemizde tüm illerde nakit merkezi kurmak adına çalışmalarına devam etmektedir. Şirket 2023 yılı ve takip eden yıllarda alanında bölge ve dünya markası olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda bünyesinde çeşitli dönemlerde eleman ihtiyacı oluşmakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.  • PTTPAL 1100 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

PTTPAL tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; silahlı silahsız özel güvenlik görevlisi, şoför, güvenlik elemanı, büro memuru, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

PTTPAL İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

PTTPAL tarafından yayınlanan iş ilanları çeşitli kariyer portallarında, PTT duyurular bölümünde ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. İş ilanları yayınlandığında ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri web adresimiz üzerinde bulabileceksiniz. Bu iş ilanları yayınlanmadan herhangi bir şekilde kurumun insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu yüzden ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda PTTPAL iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PTTPAL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pttpal konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan pttpal duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.