Pronet, ev ve iş yerleri için güvenlik çözümleri üretmekte olan ülkemizin alanında lider elektronik güvenlik firmalarından bir tanesidir. 1995 yılında kurulan firma, kurulmuş olduğu günden bu yana gerek hizmet ağını gerekse müşteri sayısını büyük bir hızla arttırmayı başarmıştır. Günümüzde 1 milyonu aşkın kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Müşterileri arasında ülkemizin en büyük bankaları, bunlara ait ATM ve şubeler ile çok sayıda perakende mağaza zinciri ve bireysel kullanıcılar bulunmaktadır. Pronet bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir ve firma bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Pronet tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Pronet İş İlanları 2023

Pronet gelişmesini ara vermeksizin sürdürmektedir. Günümüzde 24 saat aktif olarak çalışan merkezi sayesinde acil bir durumda 10 saniye içerisinde tepkilere cevap verebilmekte, gerekli olduğu durumlarda ambulans yönlendirmesi bile yapabilmektedir. 2 bini aşkın profesyonel kadrosu ile güvenlik konusunda kusursuz bir hizmet sunan Pronet, bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.  • Pronet Güvenlik Sistemleri
  • Pronet Alarm Sistemleri
  • Pronet Danışmanlık
  • Pronet Çağrı Merkezi

Pronet tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; saha satış temsilcisi, yatılı güvenlik personeli, özel güvenlik görevlisi, ÖGG, stajyer, saha satış uzmanı, portföy yöneticisi, güvenlik danışmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, takım lideri, mühendisi, stajyer, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

Pronet İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Pronet iş başvuruları kurumun resmi web adresi üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İş başvurusunda bulunabilmek için yazımız sonunda verdiğimiz iş başvuru formu bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Sayfaya ulaşmanızın ardandan sizden istenilen bilgileri doldurarak başvurunuzu kurumun insan kaynakları departmanına iletebiliyorsunuz. Başvurularınız kurumca detaylı olarak incelenmekte ve olumlu bulunan adaylara geri dönüşler yapılmaktadır. Bu yazımızda Pronet iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Pronet İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PRONET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pronet konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan pronet duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.