Pronet, ülkemizde alarm ve fiziki güvenlik alanlarında hizmet vermekte olan bir şirkettir. Ülkemizin her yerine güvenlik çözümleri sunan şirket, bankalar ve bankalara bağlı şube ve ATM’lerden Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirlerine kadar seçkin bir müşteri portföyüne sahiptir. Pronet güvenlik hizmetleri, büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Bu kapsamda markayı yukarılara taşıyacak olan çok sayıda yeni çalışanı bünyelerinde istihdam etmek istemektedirler. Pronet alarm bu doğrultuda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Pronet tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Pronet İş İlanları 2020

1995 yılında kurulan Pronet, tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile 200 bine yakın abone ve 1 milyonun üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmaktadır. Hızlı büyümesini sürdüren şirket; 2012 yılında dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Cinven’le yatırım ortaklığı gerçekleştirerek gücüne güç katmıştır. Pronet bünyesinde 2 bini aşkın kişi istihdam edilmektedir. Pronet bu kişilere ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Pronet tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; montaj teknisyeni, portföy yöneticisi, saha satış uzmanı, servis şefi, yazılım uzmanı, ögg, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde; ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, deneyimli – deneyimsiz, bay – bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Pronet İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Pronet işe alacak olduğu elemanları çeşitli kariyer portalları üzerinden ve kendi bünyesinde yayınlamış olduğu iş başvuru formu sayesinde seçmektedir. Yazımız devamında vermiş olduğumuz iş başvuru formu bağlantısına girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanızın ardından başvurunuzu dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağıracaklardır. Bu aşamayı da başarıyla geçen adaylar Pronet bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Pronet iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Pronet İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PRONET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pronet konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan pronet duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.