Praktiker, Almanya orjinli bir yapı inşaat malzemesi marketidir. Vizyonu evdeki onarım/tadilat işlerini insanların profesyonel teknisyenler ya da işçilerin yardımına ihtiyaç duymadan kendi kendilerine yapabileceklerini ve çok daha hesaplıya getireceklerini niteleyen DIY ( Do-it-yourself) marketler zinciridir. Praktiker, ülkemizde büyüme hedefleri doğrultusunda yatırımlarına tüm hızıyla devam etmektedir. Praktiker bu kapsamda mevcut mağazalarına ve yeni açacağı mağazalara ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Praktiker tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunmaktadır.

Praktiker İş İlanları 2023

Praktiker; Ankara, İstanbul, Kırıkkale, Çorum, Kütahya gibi illerimizde mağazalara sahiptir. Yeni mağazalar da açmak için çalışmalar yapan Praktiker, mevcut mağazalarına ve yeni açacak olduğu mağazalara çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Praktiker tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, satış sorumlusu, elektrik mekanik teknikeri, montaj personeli, mağaza müdürü, reyon sorumlusu, satınalma uzmanı, yönetici asistanı, muhasebe uzmanı gibi ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu, bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri part time ve full time kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Praktiker İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Praktiker iş başvurusu, kurumun kendi İnternet adresi üzerinde yer alan ve aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile ya da çeşitli kariyer portalları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Praktiker iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Praktiker İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PRAKTİKER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, praktiker konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan praktiker duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.