Ankara Büyükşehir Belediyesi Proje Organizasyon İnşaat Doğalgaz ve Dış Ticaret Sanayi A.Ş. veya bilinen kısa adı ile Portaş, toplu konut projeleri yürütmek maksadıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulmuş olan bir kamu kurumudur. Toplu konut yapımında en önemli maliyet arsadan kaynaklanmaktadır. Portaş, oluşan bu arsa maliyetlerini azaltmak için imar karşılığı arsa edinmekte ve belediye ile devlete olan arazilerden faydalanmaktadır. Bu sayede daha düşün fiyatlarla arsa elde eden kurum, bu düşük fiyatları da müşterilere yansıtmaktadır. Bu şekilde de Ankara ilimizde yaşayan vatandaşlarımıza daha ucuz ve kaliteli konutlar yapılmaktadır. Portaş tüm bu sorumluluklarını yerine getirmek amacıyla çok sayıda kişi istihdam etmekte ve bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Portaş tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

PORTAŞ İş İlanları 2023

PORTAŞ, Ankara ilimizde yaşayan dar gelirli vatandaşlarımızı konut sahibi yapabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Yapılan veya yapılması planlanan konut projelerinde park, ticaret ve kültür merkezleri ile her türlü sosyal ve kültürel aktivitelerini gerçekleştirebilecekleri alanlar bulunmaktadır. PORTAŞ hizmet verdiği alanda ülkemizdeki öncü kuruluşlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. PORTAŞ çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

PORTAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; makine mühendisi, inşaat mühendisi, vasıfsız işçi, engelli personel, eski hükümlü işçi, elektrik teknikeri, özel güvenlik görevlisi, şoför, beden işçisi, iş makineleri operatörü, formen, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

PORTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

PORTAŞ yeni personel ihtiyacı oluştuğu vakit İŞKUR üzerinden ilan yayınlamaktadır. PORTAŞ bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız bu ilanları takip ederek başvurularını gerçekleştirmelidirler. PORTAŞ bünyesinde online olarak başvuru yapabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Ayrıca kurum insan kaynakları bünyesinde bireysel olarak yapacağınız başvurular da kabul görmemektedir. Bu sebepten dolayı kurumun ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve İŞKUR üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz. Devlette.com olarak bu ilanlar yayınlandığında gerekli bilgilendirmeleri gerçekleştireceğiz. Henüz bu sene için yayınlanan iş ilanı bulunmamaktadır. Bu yazımızda PORTAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PORTAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, portaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan portaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.