Polimeks; Erol Tabanca, Cem Siyahi ve Abdullah Gözener tarafından kurulmuş olan sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük müteahhitlik firmalarından bir tanesidir. 1995 yılında kurulmuş olan firma, mimari, mühendislik ve kurumsal yönetimdeki yetenekleri ile doğru ve nitelikli projeler üstlenmektedir. Polimeks; Türkmenistan, Çin, Suudi Arabistan, Katar ve ülkemizde projeler üstlenmektedir. Şirket portföyünün yüzde 95’lik bölümü Türkmenistan’da üstlendiği projelerden oluşmaktadır. Polimeks bünyesine yurt dışı veya yurt içinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Polimeks tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Polimeks İş İlanları 2023

Başta Orta Asya’nın en büyük spor kompleksi olarak gösterilen Aşkabat Olimpiyat Kompleksi olmak üzere Türkmenistan’ın zengin kültürel özelliklerini taşıyan Anayasa Anıtı ve Bağımsızlık Anıtı gibi, kültür-sanat kompleksleri, tarihsel ve sanatsal öneme sahip anıtlar, hükümet binaları, otel, hastane, arıtma tesisleri, çimento fabrikaları, hipodrom ve alışveriş merkezleri gibi farklı kullanım özelliklerine sahip birbirinden nitelikli projelerin altında Polimeks imzası bulunmaktadır. Polimeks yeni projelerde çalıştırmak üzere çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Polimeks tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi gibi çok sayıda branşta mühendis, tekniker, teknisyen, forklift operatörü, şoför, formen, asfalt operatörü, cam ustası, bulaşıkçı, erp sorumlusu, ince işler mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Polimeks İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Polimeks bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Polimeks bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Polimeks iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Polimeks İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER POLİMEKS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, polimeks konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan polimeks duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.