Polatlı, Ankara ilinin batı kesiminde, il merkezine 76 kilometre uzaklıkta yer almakta olan bir ilçemizdir. İlçe toplam 84 mahalleden oluşmaktadır. Polatlı Belediyesi ülkemizdeki en çalışkan belediyelerden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Polatlı Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm gücüyle devam etmekte ve bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Polatlı Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Polatlı Belediyesi İş İlanları 2023

Polatlı ilçesinde tarım ve sanayi oldukça gelişmiştir. Son senelerde sanayi alanında yapılan yatırımlar ise bir hayli artmaktadır. Ülkemizin önemli sanayi kuruluşlarından olan Şişecam (Trakya Polatlı Cam Sanayii A.Ş), Ortadoğu Rulman Sanayi ve Hema Dişli Fabrikası Polatlı’da bulunmaktadır. Bunların yanında ülke geneline galvanizli direk üreten Şa-Ra ile yurt içi ve yurt dışına döşemelik kumaş üreten Polmen Dokuma Sanayi ve Amerikan Halı Sanayi, 2 adet hazır beton fabrikası, 1 adet kâğıt ve matbaa fabrikası, 1 adet hediyelik eşya fabrikası, 1 adet çatı cephe sistemleri fabrikası, 1 adet ambulans donatım fabrikası, 1 adet boru fabrikası, 1 adet tıbbı malzeme üretim fabrikası, 1 adet Doğalgaz Çevrim Santrali, 9 adet un fabrikası, 3 adet yem fabrikası, 8 adet mermer işletme tesisi ile 1 adet tarım aletleri yapım fabrikası ilçede faaliyet göstermektedir. Polatlı Belediyesi bu yatırımların artarak sürmesi adına çalışmalarına tam gücüyle devam etmektedir. Polatlı Belediyesi bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Polatlı Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Polatlı İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Polatlı Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zabıta, sözleşmeli hemşire, özel güvenlik görevlisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, stajyer, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, şoför, temizlik işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Polatlı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Polatlı Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Polatlı Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER POLATLI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, polatlı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan polatlı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.