Pirelli, 1872 yılında İtalya’da plastik üreticisi olarak kurulmuş olan ve uluslararası arenada faaliyet gösteren bir lastik firmasıdır. Faaliyet gösterdiği lastik sektöründe, dünyadaki en büyük firmalardan bir tanesidir. Pirelli büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, bu çalışmaların aralıksız sürmesi adına da çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Pirelli tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Pirelli İş İlanları 2023

Pirelli, İzmit Kocaeli bölgesinde 50 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Bunun yanında Formula 1’in lastikleri de ülkemizde üretilmektedir. Pirelli ayrıca sosyal sorumluluk projelerinde de adından söz ettirmektedir. Pirelli ülkemizde büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Pirelli tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; uzun dönem stajyer, satış temsilcisi, müşteri temsilcisi, şoför, mühendis, özel güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Pirelli İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Pirelli bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Pirelli iş ilanlarını çeşitli kariyer portalları vasıtası ile gerçekleştirmektedir. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Pirelli bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Pirelli iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Pirelli İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PİRELLİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pirelli konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan pirelli duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.