Philip Morris International ya da bilinen kısa adıyla PMI, 160’ı aşkın ülkede satış yapmakta olan uluslararası bir tütün şirketidir. Dünyadaki tütün piyasasının %15’inden fazlası Philip Morris’e aittir ve dünyadaki en büyük tütün şirketidir. Philip Morris; Parliament (Parlement), Marlboro, Muratti, Lark, Chesterfield, L&M gibi sigaraların üreticisidir. Philip Morris ülkemizde de büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmekte ve bu kapsamda ihtiyaçları sebebi ile de personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Philip Morris tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Philip Morris İş İlanları 2020

19. yüzyılda Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş olan şirket, yıllar içerisinde büyümesine ara vermeksizin devam etmeyi başarmıştır. Ülkemizde PMI tarafından üretilen ürünlerin dağıtımı Sabancı Holding tarafından gerçekleştirilmektedir. Hali hazırda bünyesinde 75 bini aşkın personel çalışmaktadır. Philip Morris bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Philip Morris tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; zincir mağazaları temsilcisi, elektrik elektronik teknisyeni, saha satış sorumlusu, üretim operatörü, bölge satış sorumlusu, şoför, dağıtım elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Philip Morris İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Philip Morris ülkemizde biri üretim, diğeri satış ve dağıtımdan sorumlu olmak üzere iki ayrı şirket olarak, yaklaşık 1800 çalışanımızla faaliyet göstermektedir. Philsa’da (PHILSA Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük A.Ş. bünyesindeki fabrika İzmir ilimizde Torbalı ilçesinde yer almaktadır.  Satış ve dağıtım faaliyetleri ise Türkiye’nin en büyük FMCG şirketi* olan Philip Morris SA (Philip Morris SA, Philip Morris Sabancı Pazarlama ve Satış A.Ş) tarafından yürütülmektedir.

Philip Morris bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük firmalarından bir tanesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Philip Morris iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Philip Morris İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.