Philip Morris İnternational veya kısa adı ile PMI, 160’ı aşkın ülkede satış yapan uluslararası bir tütün şirketidir. Amerika Birleşik Devletleri merkezli olan şirket dünya tütün piyasasının yüzde 16’sına yakını tek başına kontrol etmektedir. 50’den fazla ülkede üretim yapan şirketin, üretim yaptığı ülkeler arasında Türkiye de bulunmaktadır. Ülkemizde Philip MorrisSA adı ile faaliyetlerine devam eden firmanın yüzde 25’i Sabancı Holding’e aittir. Marlboro, Longbeach, L&M, Philip Morris, Bond Street, Chesterfield, Parliament, Lark, A-Mild, Morven Gold, Muratti, DJI Sam Soe, Multifilter ve Virginia Slims gibi dünyaca ünlü sigara markalarının üretimi Philip Morris gerçekleştirmektedir. Firma ülkede üretim tesislerine ve dağıtım noktalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Philip Morris tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Philip Morris İş İlanları 2023

Philip Morris ülkemizde 1984 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. İzmir ilimizde Torbalı ilçesinde bir fabrikaya sahip olan Philip Morris bu fabrikada 1200’den fazla kişi istihdam etmektedir. Ülkemiz genelinde ise 2 bine Philip Morris çalışanı bulunmaktadır. Bu fabrikada üretilen tütün mamulleri; Libya, Filistin, Fas gibi Afrika ülkelerine, Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn gibi Arap ülkelerine ve Irak gibi 24 farklı ülkeye ihraç edilmektedir. PHILSA bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılmaya ise devam edilmektedir.Philip Morris bünyesinde yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; otomasyon ve yazılım uzmanı, otomasyon mühendisi, mekanik bakım teknisyeni, elektrik elektronik teknisyeni, vasıfsız fabrika işçisi, engelli personel, şoför, özel güvenlik görevlisi, forklift operatörü, saha satış sorumlusu, dağıtım elemanı, üretim operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Philip Morris İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Philip Morris’de çalışmak isteyen vatandaşlarımız yazımız sonunda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile dakikalar içerisinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girdikten sonra açık iş pozisyonları, iş başvuru şartları gibi detaylara ulaşabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak inceleyecektir. Bu yazımızda Philip Morris iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Philip Morris İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.