Petrol Ofisi A.Ş., Vitol Group’un sahibi olduğu, petrol ve petrol ürünleri üzerine Türkiye’de ticari faaliyet gösteren anonim bir şirkettir. 1941 yılında kamu ve özel sektör kuruluşları ile nihai tüketicilerin petrol ve petrol ürünleri gereksinimi için kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesine ara vermeksizin devam eden şirket, günümüzde 1700’ü aşkın akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 10 akaryakıt terminali, 4 LPG terminali, 20 havalimanı ikmal ünitesi ve 1 milyon metreküpü aşkın depolama kapasitesine ulaşmayı başarmıştır. Petrol Ofisi büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm gücüyle devam ederken, çeşitli zamanlarda da bünyesine personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Petrol Ofisi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Petrol Ofisi İş İlanları 2023

1983 yılına kadar TÜPRAŞ ve BOTAŞ ile aynı çatı altında yer alan şirket, bu tarihten sonra anonim şirkete dönüşmüştür. Petrol Ofisi ihtiyaçları sebebi ile akaryakıt istasyonlarına ve merkezine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Petrol Ofisi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, mühendis, avukat, elektrik bakım teknisyeni, engelli analiz uzmanı, LPG satış koordinatörü, insan kaynakları destek uzmanı, üretim ve dolum operatörü, regülasyon uzmanı, pompacı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Petrol Ofisi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Petrol Ofisi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Petrol Ofisi bünyesine alacak olduğu personelleri kariyer portalları üzerinden seçmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı ile açık iş pozisyonları, işe alım süreci, başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenmekte başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu yazımızda Petrol Ofisi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Petrol Ofisi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.