Petlas, 1976 yılında Petrokimya Holding bünyesinde motorlu taşıt lastikleri üretmek amacıyla kurulmuş olan bir şirkettir. Kırşehir ilimizde bulunan fabrikasında faaliyetlerini yürütmektedir. 1997 yılında özelleştirme idaresi tarafından Kombassan Holding’e satılmıştır. Daha sonra da Abdulkadir Özcan AŞ tarafından satın alınmıştır. Petlas hem faaliyetlerini aralıksız sürdürmek hem de büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Petlas tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Petlas İş İlanları 2023

Otomobil, 4×4, ticari araç, zirai araç, iş makinaları ve yol dışı iş makinaları, askeri araç ve askeri uçaklar için lastik üreten firma, Petlas markasının yanı sıra Starmaxx Harvester Milestone yan markasıyla da üretim yapmaktadır. Petlas ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Petlas tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mühendis, kimyager, tekniker, şoför, engelli personel, ihracat operasyon uzmanı, iş güvenliği uzmanı, yazılım uzmanı, depo görevlisi, planlama yöneticisi, servis şoförü, bölge satış yöneticisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Petlas İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Petlas bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Petlas iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Petlas İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PETLAS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, petlas konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan petlas duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.