PETKİM Petrokimya Holding A.Ş. veya bilinen kısa adı ile Petkim, 1975 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük petrokimya şirketlerinden birisidir. İzmir ilimizde Aliağa ilçesinde yerleşik durumdadır. Şirket 2008 yılında özelleştirilerek SOCAR TURKEY bünyesine katılmıştır. Petkim, 50’yi aşan petrokimyasal ürün yelpazesiyle bugün Türk sanayisinde en önemli hammadde üreticilerinden biri durumundadır. Büyüme hedeflerine ara vermeksizin devam etmek isteyen Petkim, bu doğrultuda faaliyetlerine aralıksız devam ederken, bünyesinde de yeni çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Petkim bu kapsamında çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Petkim tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Petkim Petrokimya İş İlanları 2023

Petkim bünyesinde; AYPE Fabrikası, AYPE-T Fabrikası, YYPE Fabrikası, PP Fabrikası, Etilen Fabrikası, Aromatikler Fabrikası, KA Fabrikası, VCM Fabrikası, PVC Fabrikası, ACN Fabrikası, EO / EG Fabrikası, PTA Fabrikası, PA Fabrikası gibi üretim tesislerine sahiptir. Bu üretim tesisleri Aliağa ilçesinde yer almaktadır. Petkim tüm bu tesislere çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.İzmir İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Petkim tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kaynakçı, taşeron işçi, muhasebeci, stajyer, engelli personel, teknisyen, tekniker, avukat, özel güvenlik görevlisi, hemşire, kimyager, kimya mühendisi, beyaz yaka mavi yaka personel, vasıfsız fabrika işçisi, şoför, kontrol operatörü, elektrikçi, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, üretim kontrol operatörü, metalürji mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki Petkim’de nasıl işe girilir?

Petkim İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Soccar Turkey bünyesinde bulunan Petkim şirketinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını oldukça kolay bir şekilde yapabilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından şayet başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda eleman açığı bulunuyorsa değerlendirmeye alınır. Bu değerlendirmenin sonucunda başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılırlar. Burada kendilerine bir dizi yazılı ve sözlü mülakat ile işe alım sınavı uygulanır. Tüm bu aşamaları başarı ile tamamlayan adaylar ülkemizin en büyük petrokimya şirketlerinin bir tanesinde çalışma imkanı elde ederler.

Petkim İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Adres: Siteler Mah. Necmettin Giritlioğlu Cad. No:6 35800 Aliağa-İzmir/Türkiye

Bu yazımızda Aliağa Petkim iş ilanları, iş başvuru şartları, başvuru giriş güncelleme özgeçmiş sayfaları, iş başvurusu yapma ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PETKİM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, petkim konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan petkim duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.