Penti markasının kuruluşu 1950’li yıllara dayanmaktadır. Marka iki farklı ayrı şirket olarak kurulmuş daha sonra Penti adını almıştır. Penti; ev giyimi, iç giyimi, çorap, aksesuar, plan ürünleri satışı gerçekleştiren ülkemizin alanındaki en büyük kuruluşlarından bir tanesidir. Penti kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüştür. Penti bu büyümenin aralıksız olarak devam etmesi için de çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, aynı zamanda bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Penti tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Penti İş İlanları 2020

Penti ülkemizde 400’ü aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Aynı zamanda kurum ülkemizdeki en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında da gösterilmektedir. Penti bu büyümenin ara vermeksizin devam etmesi adına çalışmalarına devam ederken, ihtiyaçları kapsamında da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Penti tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kasiyer, satış danışmanı, mağaza sorumlusu, mağaza müdür yardımcısı, part time satış danışmanı, mağaza müdürü, satınalma sorumlusu, depo görevlisi, dönemsel satış danışmanı, insan kaynakları iş ortağı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Penti İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Penti, Çorlu’da yer alan çorap fabrikasına ve ülkemiz genelinde bulunan mağazalarına alımlar yapmaktadır. Kurum bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz sayfadan kurum tarafından yayınlanan açık iş pozisyonları ile bu ilanlara ait başvuru şartları görülebilmektedir. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuru daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Penti iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Penti İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN.


DİĞER PENTİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, penti konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan penti duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.