Penti’nin kuruluşu 1950’li yıllarda Mois ve Yasef Kariyo kardeşler tarafından kurulmuş olan iki şirkete dayanmaktadır. Bu şirketler daha sonra birleşerek Öğretmen Çorap adını almış ve 1980’lere geldiğimizde Penti adını kazanmıştır. Penti şehirli kadınların ihtiyaçlarına odaklanmış olan bir markadır. Penti kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin alanında en büyük markası haline gelmiştir. Pazar payında liderliği elinde bulunduran Penti, ülkemizin en büyük sanayi kuruluşları arasında kendisine yer bulmuştur. Penti müşterileri ise Penti mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaçak adar açık merak ediyorlar? Penti mağazalarının yani şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık ve kapalı yazımız devamında yer almıştır.

Penti Çalışma Saatleri 2023

Penti günümüzde 400’ü aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Tüm bu mağazaları yılda 30 milyonu aşkın kadın ziyaret ediyor. Ülkemizin çoğu ilinde şubeye sahip olan Penti, yeni şubeler açmak için de çalışmalarını sürdürüyor. Tüm bu Penti mağazaları ise sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Gerek alışveriş merkezleri, gerekse diğer lokasyonlarda bulunan mağazaları olsun çalışma saatleri değişmemektedir.Penti Mağazaları Hafta Sonu Açık Mı?

Penti mağazaları hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günlerinde olduğu gibi hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de çalışmaktadır. Mağazalarının çalışma saatleri ise değişmemektedir.

Penti Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı?

Penti Mağazaları; Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir. Ancak alışveriş merkezlerinde bulunan mağazaları dini bayramlarda öğleden sonra AVM’nin açılış saatinde hizmet vermeye başlar. Arefe günlerinde ise açıktır.

Penti müşteri hizmetleri telefon numarası olan “0850 333 0 768” ise haftanın 7 günü saat 10:00 ile 19:00 arasında hizmet verir. Penti fabrikasında personeller ise saat 08:00 ile 18:00 saatleri arasında çalışır.  Vermiş olduğumuz çalışma saatleri; Kızılay, Üsküdar, Karşıyaka, Adana, Sarıyer, Alsancak, Genel Müdürlük, Kadıköy, Çorlu gibi tüm konumlarda bulunmakta olan mağazalar için geçerlidir. Bu yazımızda Penti çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PENTİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, penti konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan penti duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.