Pehlivanoğlu Şirketler Grubu, 12 Eylül 1980 tarihinde kurulmuş olan bir marketler zinciridir. Gıda perakendeciliği yapan Pehlivanoğlu, ilk mağazasını İzmir ilimizde Üçkuyular semtinde açmıştır. İlk yıllarında 5 adet şubesi ile faaliyet gösteren şirket, daha sonra şube sayısını arttırmıştır. Günümüzde Hanif Pehlivanoğlu, Ali Pehlivanoğlu ve Muharrem Pehlivanoğlu olarak üç farklı ticari unvan ile faaliyetlerine devam etmektedir. Pehlivanoğlu mevcut şubelerine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Pehlivanoğlu tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Pehlivanoğlu İş İlanları 2023

Pehlivanoğlu İzmir, Aydın, Balıkesir, Denizli, Manisa gibi illerimizde şubelere sahiptir. Pehlivanoğlu büyüme hedefleri doğrultusunda bu şubelere ek çok sayıda yeni şube açmak için çalışmaktadır. Pehlivanoğlu yeni açacak olduğu şubelerine ve mevcut şubelerine ise ihtiyaçları kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Migros İş İlanları İçin TIKLAYIN

Pehlivanoğlu tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kasap görevlisi, depo sorumlusu, perakende satış elemanı, mağaza müdürü, muhasebe elemanı, satınalma görevlisi, ön muhasebe elemanı, veteriner, santral görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Pehlivanoğlu İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Pehlivanoğlu iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinden yapılmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile bu iş ilanlarına ulaşabilir ve anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Pehlivanoğlu gibi bir şirkette çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Pehlivanoğlu iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Pehlivanoğlu İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PEHLİVANOĞLU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pehlivanoğlu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan pehlivanoğlu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.