Pegasus, 1989 yılında kurulmuş İstanbul merkezli bir havayolu şirketidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana istikrarlı  büyümesini sürdürmüş, cazip fiyat avantajları ve kalitesi ile ülkemizin en büyük havayolu şirketlerinden birisi olmayı başarmıştır. Pegasus 2020 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda personel alımı, işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı.  Pegasus personel alımı başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Pegasus Personel Alımı 2020

Pegasus yani FLYPGS yayınlamış olduğu iş ilanı ile 41 farklı pozisyon için, Türkiye geneli, lisans ve önlisans mezunu çok sayıda personel alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. İş ilanları için genellikle İstanbul ve Anadolu Yakası’nda ikamet şartı aranıyor.Pegasus Personel Alımı kapsamında lisans mezunu olarak Gelir Yönetimi Uzmanı, Mali İşler Uzmanı, Ekip Eğitim Yöneticisi, Uçuş İşletme Yöneticisi, Dijital Kanal Yönetimi Uzmanı, Satın alma Uzman Yardımcısı, Kıdemli Gelir Kontrol Uzmanı alımı yapacak. Yine lisans mezunu Ekip Tahsis Uzman Yardımcısı, Hava Kargo Operasyon Uzmanı, Gelir Kontrol Sistemleri Kıdemli İş analist, Ekip Planlama Uzman Yardımcısı, Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, Orta Vade Planlama Mühendisi, Hava Operasyon Sorumlusu, Kayıp Eşya Sorumluları alınacak.

Pegasus Personel alımı kapsamında önlisans mezunu Dispatcher, Simülatör Teknisyeni, Şut Altı Postabaşı, Mekanik-Hidrolik Teknisyeni, Elektrik teknisyeni alımı gerçekleştirecek.

Pegasus en az lise mezunu Uçak İçi Satış ve Hizmetler Operasyon Elemanı, Apron Memuru, Atölye Teknik Memuru, Bagaj Destek Elemanı, Misafir Hizmetleri Departmanı – Takım Arkadaşları, Apron Şefi, Teknik Eğitmen, Lisanslı Yapısal Uçak Teknisyeni, Kabin Teknisyeni, Engelli Personel, Tecrübeli – Tecrübesiz Kabin Memuru alımı meslek gruplarından alım gerçekleştirecek.

Pegasus tarafından yayınlanan personel alım ilanlarında mezuniyet durumu belirtilmeyen yani ilkokul mezunlarının da iş başvurusunda bulunabileceği, Operatör Şoför, İşçi, Apron Postabaşı, Temizlik Postabaşı alımı gerçekleştirilecek.

Pegasus Personel Alımı İş Başvurusu Formu

Bir çok farklı pozisyonda eleman alımı gerçekleştirecek olan Pegasus iş başvurularını kabul etmeye başladı. Pegasus iş başvurusunda bulunabilmek için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız yeterlidir. İş Başvurusu formunu doldururken başvuru şartlarını dikkatli bir şekilde incelemeniz ve başvuru şartlarını sağlıyorsanız iş başvurusunda bulunmanız önerilir. Aksi halde yapmış olduğunuz iş başvurusu kabul edilmeyecektir.  Diğer şirketlerin güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını anında takip etmek için aşağıda bulunan sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz.

Pegasus İşçi Alımı Başvuru Formu İçin Hemen Tıklayın


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.