Pegasus Hava Yolları veya bilinen kısa adı ile Pegasus, 1990 yılında; Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding’in ortak kurduğu bir havayolu firmasıdır. Şirket kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük havayolu firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Bu büyüme sürecinde yatırımcıların ilgisini çeken Pegasus daha sonra 2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alınmıştır. Pegasus, ülkemizde en çok istihdam sağlayan kuruluşlardan bir tanesidir. İhtiyaçları kapsamında filosunu büyütmeyi sürdüren, yatırımlarına ara vermeden devam eden Pegasus bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir. Şirket tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Pegasus Hava Yolları İş İlanları 2023

Pegasus, düşük maliyetli havayolu alanında ülkemizde kurulmuş ilk firmadır. Müşterilerine uygun fiyatlı çözümler sunarak hızla büyüyen firma, günümüzde 90’ı aşkın uçağa sahiptir. Pegasus, kadrosunu da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirerek büyütmektedir.Pegasus tarafından yayınlanmış olan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; pilot, yardımcı pilot, host, hostes, kabin memuru, pilot adayı, teknik eleman, kabin ekini, kabin görevlisi, öğrenci, steward, stajyer, şoför, tekniker, uçak teknisyeni, apron memuru, yer hostesi, atölye teknik memuru, operasyon uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, iş güvenliği uzmanı, kargo elemanı, mühendis, muhasebe elemanı, temizlik işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz?

Pegasus İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Pegasus, yapacağı alımlar için kendi web adresini kullanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde firma tarafından yayınlanan en güncel, en yeni iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Pegasus insan kaynakları sayfasında açık pozisyonlar ve bu pozisyonlar için istenilen başvuru şartları gibi bilgiler de yer almaktadır. Tek yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamak ve başvuru formunu doldurarak kurumun İK departmanına iletmektir. Başvurunuz detaylı bir inceleme sürecine tabi tutulacaktır. Bu inceleme sürecinin sonunda tarafınıza sürecin olumlu olması durumunda dönüş sağlanmaktadır.

Pegasus iş başvuru formu doldurmak için Tıklayın


DİĞER PEGASUS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pegasus konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan pegasus duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.