Peak nedir, ne demektir?

Peak.com 2010 yılında İstanbul ilimizde kurulmuş olan bir teknoloji firmasıdır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini emin adımlarla sürdürmüş, dünya teknoloji şirketlerine kafa tutmayı başarmış bir firmadır. Daha çok geliştirmiş oldukları oyunlarla uzmanlık kazanmıştır. Özellikle tüm televizyon kanallarına aynı anda reklam vermesi ile de tüm ülkede ve sosyal mecralarda adını duyurmayı başarmıştır. Bu reklam filminde Peak çeşitli departmanlarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacağını belirtmiştir. Peak.com tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Peak.com İş İlanları 2023

Peak taradından geliştirilen ürünler 193 ülkede 300 milyonu aşkın kişi tarafından kullanılmaktadır. Türkiye’den dünyaya uzanan bir teknoloji şirketi olma amacıyla yola çıkan şirket, bu amacına da kararlı adımlarla ilerliyor. Peak.com bu amacını gerçekleştirmesinde kendisine yardımcı olacak, firmayı yukarılara taşıyacak alanında uzman çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.Peak Games tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; customer experience specialist, software engineer, senior big data platform engineer, Office manager, UI designer, product specialist, yazılımcı, bilgisayar programcısı, research engineer, finance director, senior illüstratör, senior data analyst, HR specialist gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Peak Games İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Peak Games bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını linkedin üzerinden gerçekleştirebilirler. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile açık iş pozisyonlarını, bunlara ait başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerini görebilir ve anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Peak Games iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Peak Games İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PEAK İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, peak iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan peak iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.