Paşabahçe, bizzat Atatürk’ün talimatları tarafından kurulmuş olan Şişecam Topluluğu’nun en bilinen markalarından bir tanesidir. Adını kurulduğu semtten yani Paşabahçe’den almaktadır. Paşabahçe kurulmuş olduğu ilk senelerde genel olarak soda camı ve ev eşyası üretimi gerçekleştirmiştir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren şirket günümüzde alanında en büyük şirketlerden bir tanesi haline gelmiştir. Paşabahçe büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Paşabahçe tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Paşabahçe İş İlanları 2020

Türkiye’de soda camı, kristal cam ve ısıya dayanıklı otomatik cam ev eşyasında Kırklareli, Mersin ve Eskişehir’deki fabrikaları, soda camı ve kristal el üretimi ürünlerde Denizli fabrikasında üretim tesisleri bulunmaktadır. Paşabahçe günümüz itibariyle sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük üç markasından birisidir. Şirketin ayrıca Rusya ve Bulgaristan’da da fabrikaları bulunmaktadır. Paşabahçe bünyesine yurt içi ve yurt dışında çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Paşabahçe tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza yöneticisi yardımcısı, dönemsel satın alma uzmanı, mağaza satış danışmanı, ambar sorumlusu, şoför, proje yöneticisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Paşabahçe İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Paşabahçe bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına ulaşabilirler. Sayfaya girmenizin ardından iş başvurusu için tıklayınız kısmından açık iş pozisyonları sayfasına ulaşmaktasınız. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvurusu kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Paşabahçe iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Paşabahçe İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PAŞABAHÇE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, paşabahçe konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan paşabahçe duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.