Paşabahçe, Atatürk’ün ülkemizde cam sanayiini kurmak amacıyla 1935 yılında kurulmuş olan Şişecam Topluluğu’nun en bilinen markasıdır. Paşabahçe, adını kurulmuş olduğu semtten almaktadır. İlk mağazasını İstanbul ilimizde 1957 yılında açan Paşabahçe, o tarihten bu yana çok sayıda mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Ürünleri sadece ülkemizde değil, tüm dünyada tercih edilmektedir. Günümüzde ülkemizde en çok ihracat yapan şirketlerden bir tanesidir. Paşabahçe bu büyümesini ara vermeden sürmek için çalışmalarını sürdürürken, bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Paşabahçe tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Paşabahçe İş İlanları 2023

Paşabahçe ülkemizde; Kırklareli, Mersin, Eskişehir ve Denizli illerimizde bulunan fabrikalarında üretim gerçekleştirmektedir. Firmanın ayrıca Bulgaristan ve Rusya gibi ülkelerde de Paşabahçe Fabrikası bulunmaktadır. Paşabahçe dünyada sektörde en büyük 3 firmadan birisi olarak kabul edilmektedir. Bünyesinde on binlerce çalışanın bulunduğu Paşabahçe bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Paşabahçe tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; mühendis, özel güvenlik görevlisi, mağaza satış danışmanı, mağaza yöneticisi, mağaza yönetici yardımcısı, idari işler memuru, vasıfsız fabrika işçisi, performans ve ücretlendirme uzmanı, marka iletişim şefi, ürün sorumlusu, part time, yeni mezun işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Paşabahçe İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Paşabahçe ülkemizde en çok iş başvurusu yapılan kurumların başında yer almaktadır. Bünyesine yeni alımlar yapma gayreti içerisinde olan Paşabahçe bu alımlar için kendi insan kaynakları sayfasında ilanlar yayınlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde bu kariyer sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından Şişecam Kariyer Portalının bağlantısını göreceksiniz. Buna tıklayarak açılan sitede Hemen Başvur kısmına girmeniz ve üyelik oluşturarak açık iş pozisyonlarına başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Bu yazımızda Paşabahçe mağazaları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Paşabahçe iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER PAŞABAHÇE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, paşabahçe konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan paşabahçe duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.