Pamukkale Turizm, 1962 yılında Sadık Bababalım tarafından Denizli ilimizde kurulmuş olan şehirlerarası otobüs şirketidir. 1972 yılında alınan bir kararlar şirket merkezi Denizli ilimizden İzmir ilimize taşınmıştır. Pamukkale Turizm, Türkiye’de ilk şehir içi servis sağlayan ve ilk çevrimiçi bilet-rezervasyon hizmetini başlatan firmadır. Faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmekte olan Pamukkale Turizm, personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Pamukkale Turizm tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Pamukkale Turizm İş İlanları 2023

Pamukkale Turizm, kurulmuş olduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyümesine devam etmiş ve günümüzde ülkemizde en çok tercih edilen seyahat firması olmayı başarmıştır. Bünyesinde 4 bini aşkın çalışan bulunan Pamukkale Turizm, faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Pamukkale Turizm tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; host, kabin memuru, kaptan şoför, bilet satış görevlisi, çağrı merkezi personeli, kargo personeli, peron kontrol görevlisi, servis şoförü, muavin gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Pamukkale Turizm İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Pamukkale Turizm bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtasıyla başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Pamukkale  Turizm iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Pamukkale Turizm İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PAMUKKALE TURİZM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, pamukkale turizm konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan pamukkale turizm duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.