Özel Sevgi Hastanesi, Balıkesir ilimizde Paşaalanı Mahallesi’nde 2009 yılında hizmete girmiş olan özel bir sağlık kurumudur. Hastane binası teknolojik altyapı ile donatılmış olup 8 bin metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir. Toplam 102 yataklı olan Özel Sevgi Hastanesi hizmete girdiğinden bu yana üst düzey sağlık hizmeti ile Balıkesir ilimizde ikamet eden vatandaşlarımızın ilk tercihi olmayı başarmıştır. İstikrarlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren hastane bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Bu kişilere ek olarak ise çeşitli dönemlerde yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılmaktadır. Özel Sevgi Hastanesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi İş İlanları 2023

Özel Sevgi Hastanesi, Balıkesir ilimizde sağlık hizmetlerindeki kaliteyi yukarılara taşımaktadır. Son teknoloji ekipmanları, donanımlı personeli ile buluşturan ve tamamen hasta memnuniyetini esas alarak gerçekleştirdiği sağlık hizmetleri ile adından söz ettiriyor. Hastane bünyesinde 200’den fazla çalışan görev almaktadır. Özel Sevgi Hastanesi bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.Özel Sevgi Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hekim, hemşire, laborant, radyoloji teknisyeni, tıbbi sekreter, hasta danışmanı, idari personel, otelcilik hizmetleri çalışanı, teknik personel, özel güvenlik görevlisi, hemşire, ebe, diyetisyen, fizyoterapist, anestezi uzmanı, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Özel Sevgi Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Özel Sevgi Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız kolay bir şekilde İnternet üzerinden iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun için tek yapmanız gereken şey; aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurunuzu yapmaktadır. Vermiş olduğumuz sayfaya girmenizin ardından formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmalı ve akabinde özgeçmiş yani CV’nizi yüklemelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra başvurunuz kurumun özgeçmiş havuzuna iletilecektir. Daha sonra kurum bünyesinde açık iş pozisyonları oluşması durumunda ise bu başvurunuz insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Bu yazımızda Özel Sevgi Hastanesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Özel Sevgi Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ÖZEL SEVGİ HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, özel sevgi hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan özel sevgi hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.