Özel Keşan Hastanesi, Edirne ilimizde Keşan ilçesinde yer almakta olan özel bir sağlık kurumudur. Saros Sağlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren hastane, Mart 2023’da faaliyetlerine başlamıştır. 48 yatak kapasitesi bulunan Özel Keşan Hastanesi içerisinde; 2 ameliyat salonu, 17 poliklinik ve tam teşekküllü; fizik tedavi ünitesi, yoğun bakım üniteleri, koroner yoğun bakım ünitesi ve yeni doğan bakım ünitesi yer almaktadır. Açıldığı günden bu yana Keşan ilçesinde sağlık hizmeti almak isteyen vatandaşlarımızın ilk tercihi olan Özel Keşan Hastanesi, faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir. Kurum bünyesinde bulunan çok sayıda çalışanına ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Özel Keşan Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Özel Keşan Hastanesi İş İlanları 2023

Son teknolojik ekipmanlarda donatılmış Özel Keşan Hastanesi, hasta sayısını günden güne arttırmaktadır. Gerek ilçeden gerekse Edirne ilinden çok sayıda kişi Özel Keşan Hastanesi’ne gelmektedir. Alanında öncü sağlık kurumlarından bir tanesi olan hastane, profesyonel ve deneyimli sağlık ekibi ile hizmetlerine devam etmektedir. Özel Keşan Hastanesi aynı zamanda bir istihdam kapısıdır. Bünyesinde bulunan çok sayıda çalışanına ek her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaya devam etmektedir.Edirne İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Özel Keşan Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; psikolog, hemşire, diyetisyen, hasta kabul görevlisi, özel güvenlik görevlisi, temizlik personeli, acil tıp teknisyeni, hastane hizmetlisi, tekniker, teknisyen, diğer sağlık personeli, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Özel Keşan Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Özel Keşan Hastanesi yeni yapacağı alımlar için kendi insan kaynakları sayfasını kullanmaktadır. Alım yapacağı pozisyonlara öncelikle kendi bünyesinde daha önce iş başvurusu yapmış kişiler arasından seçmektedir. Sizler de özgeçmişinizi Keşan ilçesinin en büyük özel hastanesine göndererek, bu kişiler arasında yer alabilirsiniz. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile CV’nizi kuruma iletmeniz gerekiyor. Akabinde de başvurunuz açık iş pozisyonu oluşması durumunda değerlendirilmeye alınacaktır.

Özel Keşan Hastanesi Nerededir?

Özel Keşan Hastanesi’nin adresine aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz.

Adres: “Büyük Cami Mah. Zanaatkarlar Cad. No:2 Keşan / Edirne”

Bu yazımızda Özel Keşan Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Özel Keşan Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ÖZEL KEŞAN HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, özel keşan hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan özel keşan hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.