Özel Deva Hastanesi, 1994 yılında kurulmuş olan özel bir sağlık kurumudur. Kuruluşundan bugüne kadar yenilikleri ve sağlık alanındaki ilerlemeleri takip ederek bölgesinde insan odaklı ve teknoloji yoğunluklu yatırımları ile sağlık alanındaki yerini almıştır. Özel Deva Hastanesi, 12 acil servis gözlem yatağı ve 95 hasta yatağı ile toplam 160 yatak kapasitesine sahiptir. Özel Deva Hastanesi bünyesine ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Özel Deva Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Özel Deva Hastanesi İş İlanları 2020

Özel Deva Hastanesi olarak Türkiye’de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini sürekli olarak takip ederek, uluslararası tıbbi olanakları hastalarımızın hizmetine sunmayı, bu hizmetleri Etkin Dinamik ve Güler yüzlü Sağlık Ekibi ve Diğer çalışanları ile yerine getirmeyi, her zaman farklılık yaratan öncü ve örnek sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir. Özel Deva Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Gaziantep İline Ait İş ilanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Özel Deva Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; üroloji uzmanı, hemşire, beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, nöroloji uzmanı, hasta bakıcı, biyomedikal sorumlusu, eczacı, ameliyat hemşiresi, sağlık personel, hasta kayıt kabul görevlisi, ambulans şoförü, ebe, tıbbi tercüman gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Özel Deva Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Özel Deva Hastanesi bünyesine alacağı personelleri, kendi insan kaynakları departmanınca seçmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde kurumun insan kaynakları departmanına özgeçmişinizi iletebilirsiniz. Şayet başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı oluşması durumunda özgeçmişiniz değerlendirilmeye alınacak ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen birey Özel Deva Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Özel Deva Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Özel Deva Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.