Özel Deva Hastanesi, 1994 yılında açılmış olan ve Gaziantep ilimizde yer alan özel bir sağlık kurumudur. Kurulmuş olduğu günden bu yana sağlık alanında yenilikleri ve ilerlemeleri yakından takip etmeyi başarmış bir kurumdur. Bölgesinde en çok tercih edilen özel hastanelerin başında yer alan Özel Deva Hastanesi; 28 erişkin yoğun bakım, 37 yeni doğan yoğun bakım, 2 uyku odası, 12 acil servis gözlem ağı, 95 hasta yatağı ve toplamda 160 yatak kapasitesi ile faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir. Özel Deva Hastanesi bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Kurum bu kişilere ek olarak, ihtiyaç duyduğu zamanlarda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Özel Deva Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Özel Deva Hastanesi İş İlanları 2023

Özel Deva Hastanesi sadece Gaziantep ilinde yaşayan vatandaşlara hizmet etmek için değil tüm bölgeye hizmet etmek üzere organize olmuştur. Bünyesinde bulunan uzman hekimleri ve diğer branştaki çalışanları özenle seçmiş ve hasta odaklı bir yaklaşımla vatandaşların ilk tercihi haline gelmiştir. Özel Deva Hastanesi bünyesinde görev yapan kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Gaziantep İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Özel Deva Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, acil tıp teknisyeni, biyolog, hemşire, diyetisyen, hasta kabul elemanı, hizmetli, şoför, fizyoterapist, sözleşmeli personel, engelli personel, ebe, anestezi doktoru, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Özel Deva Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Gaziantep Özel Deva Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girmeniz ve akabinde sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sizden istenilen başvuruları gerçekleştirmenizin ardından başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı bulunması durumunda da başvurunuz değerlendirilmeye alınmaktadır.

Özel Deva Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Özel Deva Hastanesi Nerede?

Bekirbey Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No : 98 ŞAHİNBEY / GAZİANTEP

Adres: “Bekirbey Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No : 98 ŞAHİNBEY / GAZİANTEP”

Bu yazımızda Özel Deva Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.