Özdilek Holding, 1971 senesinde ülkemizde kurulmuş olan bir şirkettir. Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Hüseyin Özdilek’tir. Şirket ilk olarak Bursa ilimizde havlu üretimi ile sanayi üretimine girmiştir. 1983 yılında ise ilk alışveriş merkezini yine Bursa ilimizde açmıştır. Özdilek Holding ihtiyaçları sebebiyle çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Özdilek Holding tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Özdilek Holding İş İlanları 2023

Özdilek Holding kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında kendisine yer bulmuştur. Alışveriş Merkezleri, perakende ve mağazacılık, tekstil (havlu, bornoz, ev tekstili, iplik, boya baskı), otel, enerji ve sivil havacılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bünyesinde 6 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Özdilek Holding bu çalışanlara ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Özdilek Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik görevlisi, motorlu kurye, pazarlama müdürü, pide – lahmacun ustası, tekstil üretim elemanı, satın alma uzmanı, teknik servis personeli, satış temsilcisi, reyon görevlisi, resepsiyonist gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Özdilek Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Özdilek Holding bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Özdilek Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Özdilek Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ÖZDİLEK HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, özdilek holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan özdilek holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.