Oyak Renault Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi veya bilinen kısa adı ile Oyak Renault, 1969 yılında Oyak ve Fransız Renault şirketleri tarafından kurulmuştur. Oyak Renault, Renault marka araçların mekanik parça üretimini ve ihracatını gerçekleştirmektedir. 1969 yılında kurulan Bursa Oyak Renault Otomobil Fabrikası yılda 360 bin otomobil ve 750 bin motor üretim kapasitesine sahiptir. Oyak Renault Bursa Fabrikası’nda üretilen ürünler 60’ı aşkın ülkeye ihraç edilmektedir. Üretime başladığı günden bu yana ülkemizde ilklerin öncüsü olmuştur. Ülkemizde ilk station wagonlu, ilk klimalı, ilk dizel motorlu, ilk otomatik vitesli, ilk yol bilgisayarlı otomobilleri bu fabrika bünyesinde üretilmiştir. Ülkemizde 7 bini aşkın çalışana sahip olan şirket bu çalışanlarına ek yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Oyak Renault tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Oyak Renault İş İlanları 2022

Oyak Renault ülkemiz otomotiv sanayisinin en büyük oyuncularından bir tanesidir. Her sene üretmiş olduğu motor ve otomobil ekipmanlarının yüzde 80’ini yurt dışına ihraç etmektedir. Büyümesine ara vermeksizin devam eden şirket her sene milyarlarca dolar ciro gerçekleştirmektedir. Oyak Renault, Türk Otomotiv Sanayi’ne öncülük etmeyi sürdürürken, bünyesine de çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaya devam etmektedir.Oyak Renault tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; kalite mühendisi, elektronik teknisyeni, makine mühendisi, şoför, iş makineleri operatörü, süpervizör, kimyager, stajyer, forklift operatörü, part time fabrika işçisi, elektrik bakım teknikeri, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

Oyak Renault İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Oyak Renault yeni işe yapacağı alımları kendi insan kaynakları bünyesinde daha önce iş başvurusu yapmış bireyler arasından ve Linkedin, Kariyer gibi kariyer portallarındaki açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapan bireyler arasından seçmektedir. Sizler de aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu sayesinde özgeçmişinizi İK departmanına iletebilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından sayfanın sonundaki iş başvurusu kısmına tıklamalı ve başvurunuzu iletmelisiniz. Bu yazımızda Oyak Renault insan kaynakları iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Oyak Renault İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER OYAK RENAULT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, oyak renault konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan oyak renault duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.